Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

Найчастіше роки накладають відбиток на повіки, утворюючи мішечки під очима (грижа повік) і зморшки. Ці вади виникають паралельно і усуваються під час однієї операції.Здебільшого її проводять у віці після ЗО років. Зазвичай, місцевої анестезії (знеболення) у поєднанні з транквілізаторами буває цілком достатньо. Якщо ж пацієнт виявляє підвищену тривожність, можна застосувати загальне знеболення.

 

На нижній повіці розтин роблять по краю вії, що дає змогу приховати сліди втручання. Шкіру відшаровують до рівня мішечка і надлишок жиру видаляють, а зайва відшарована шкіра також акуратно відсікається.

Мішечки верхньої повіки видаляють, відсікаючи веретеноподібний шматочок шкіри. Розтин робиться уздовж природної складки, аби приховати сліди операції. Рани зашивають тоненькою хірургічною голкою. Згодом цих швів не буде видно. Триває операція 1 годину. Якщо корекції піддавалися лише верхні повіки, то пов’язку можна не накладати. А якщо прооперовані верхні і нижні повіки, то легенька пов’язка до наступного ранку запобігатиме можливому набряку. Наступного ранку пацієнт може залишити клініку.

Шви знімають на 3-4 день. Іноді можуть виникати гематоми (синяки) навколо очей, але їх легко приховати за темними окулярами. Упродовж 2-3 тижнів вони зникнуть.

Зазвичай, до легкої роботи можна братися через 5-7 днів. На 11-й день дозволяється застосовувати легкий макіяж, протягом 6 тижнів очі слід оберігати від сонця, одягати окуляри із затемненими лінзами. Через кілька тижнів шрами повністю зникають.

Вроджений птоз верхнього повіка лівої очної щілини

3 Comments

  1. Шановний Геннадій Маркович ! Щиро дякую за вдало проведену операцію мого чоловіка Рехман І.П. по корекції лиця ми задоволені результатом дякуємо за професійність та уважність.Вдячні вам за все, успіхів вам у всіх починаннях.п.Люба.

  2. Ніколи не думала, що сало на боках можна взяти і перекачати на під очі для видалення провисань шкіри. Боялася після описаної операції її, але пішла на неї – це ж моє власне сало, а не чуже – приживеться. І справді – проблем нема а вигляд гарний. Вдячна вам за все!

  3. Шановний Геннадію Марковичу, ви – мій лицар у боротьбі зі зморшками. Обличчя після відвідин вашої клініки стає гладеньким та приємним на дотик, а я переживаю черговий прилив сил та відчуттів молодості. Дякувати Богу волосся дозволяє спершу приховати всі сліди від операції ,а з часом і вони самі зникають – завдяки вашій майстерності та досвіду. Дякую і не перестану дякувати вам за те, що ви є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: