Пластика носа (ринопластика)

ШВИДКО, ЯКІСНО, БЕЗ РУБЦІВ

Пластика носа – це одна з найчастіших пластичних операцій. Вона полягає у зміні зовнішніх контурів шляхом видалення, пригладження або переміщення кісток і хрящів, які утворюють скелет носа. Зазвичай, виконують її після 18 років, коли завершиться формування скелета. Операції проводяться закритим методом після яких рубців не залишається.  Операцію виконують під місцевою анестезією або наркозом.

Тривалість операції до 1,5 год. Після операції на обличчя на 7-10 днів накладають гіпсову або термопластичну лангету, а для зупинки кровотечі в ніс вводять тампони, які видаляють через 1-3 дні.

Перебування в стаціонарі – від З до 10 днів. Різного ступеня набряки і синяки навколо очей наявні завжди і на 90% зменшуються упродовж двох тижнів. Найближчі результати оцінюють через 3 місяці, а підсумкові – через 1 рік, коли завершиться формування тканин носа.

4 Comments

  1. Золоті руки у Геннадія Марковича,дуже вдячна за його роботу!Робила ринопластику.Залишилася задоволеною на 100%.Лікар професіонал!!!

  2. Нещодавно ми довірили вам найцінніше, що у нас є – нашу донечку, яка страждала через викривлення у носогубному трикутнику – так ви це назвали, здається. Як ми читали і нам казали, за складністю операції у цій зоні є одними з найнебезпечніших. Тому переживанням просто не було меж. Всі вони виявилися зрештою марними, бо все зажило і сліду не лишилось. Зосталася тільки вдячність вам за чудово виконану роботу.

  3. Я дуже задоволена результатом Генадія Марковича, тепер в мене гарний, акуратний носик……Дякую, Генадій Маркович

  4. Добрий день, сажіть, будь ласка скільки ,приблизно, буде коштувати корекція носу, а сама зменшення крил носа і вирівнювання носової перегородки. Також цікавить у скільки обійдеться післяреабілітаційний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: