Ліпосакція окремих ділянок тіла

При локальному ожирінні (на животі, стегнах, сідницях) проводять ліпосакцію. Під час операції аспірують не більше 2,5-3 кг жиру. Якщо хірург має справу з дуже “великою” пацієнткою і відповідно є потреба видалення більше 3 кг жиру, то ліпосакцію проводять поетапно.

Вікових обмежень ліпосакція не має, але чим старша пацієнтка, тим більша ймовірність того, що після операції шкіра не підтягнеться, а провисне складками. Післяопераційні шви практично непомітні, оскільки вони дуже малі (3-5 мм) і розміщені в природних складках шкіри.

Протягом місяця після операції показане обов’язкове носіння компресійної білизни, яка сприяє швидкому та рівномірному скороченню шкіри. Сьогодні, в епоху фітнеса, навіть, неспеціалісти знають, що зовнішній вигляд нашого тіла в основному залежить від того, як протікає один з важливіших внутрішніх процесів – жировий (ліпідний) обмін. Порушення цього обміну призводить не тільки до прикрого збільшення об’ємів, але й до нерівностей і в’ялості шкіри – проблеми, яку ми називаємо целюлітом. І, якщо мова йде про локальне відкладення жиру, нажаль, такі корисні та часом приємні методи, як дієта і спорт, бувають абсолютно неефективні.

Саме тому мова йтиме про ті форми боротьби з локальним відкладенням жиру, які пропонує сьогодні пластична хірургія. Не дивлячись на велику різноманітність способів ліпосакції, їх об’єднує простий і цілком зрозумілий принцип. Через спеціальну трубку, що називається канюлею, яку вводять у підшкірний простір, через невеликі розрізи шкіри (до 5 мм) під від’ємним тиском, який створюється спеціальним апаратом, видаляють надлишки жирової тканини. Деякі методики передбачають видалення жиру не за допомогою вакуум-аспіраторного апарата, а посередництвом спеціальних шприців, що значно продовжує тривалість операції.

Існують такі види ліпосакції:

– стандартна
– тумесцентна
– ультразвукова шприцева.
90% з усіх проведених ліпосакцій є тумесцентні ліпосакції.
Вони є більш ефективні і безпечні.

Суть метода полягає в попередній інфільтрації (накачуванні) зони операції розчином Кляйна, в який входить велика кількість фізіологічного розчину, лідокаін і адреналін (або ефедрин), в результаті чого канюля “ходить” легше і спричиняє меншу травму.

4 Comments

 1. мені 27.Робила ліпомакцію живота та боків у доктора Каліки Генадія Марковича.8 років тому родила дитину і ніяк не могла за весь час позбутися свого живота щоб я тільки не робила.Лікар допоміг мені в цьому-в мене такоі таліі не було навіть в 15років,можна сказати ідеальноі.Я задоволена не те слово.Доктор від Бога..дякую йому за все.Рекомендую!!

 2. Коли я був в університеті, батьки змусили мене видалити родинку на виску – їм щось знайомі нарозказували про небезпеки її переродження і так далі. Лишився слід. Дівчині моїй він не сподобався – сказала, таке враження, що я невдало пробував застрелитися, а череп був заміцним для кулі… Договорилася до спільного походу у вашу лікарню і операції. Тепер все гладко і «суїцидальних» асоціацій з моєю головою у нас точно нема ? Дякуємо вам і вашим вмілим рукам!!!

 3. Доброго дня
  Скажіть будь ласка приблизну ціну ліпосакціі живота і бедер
  Чи потрібно залишатимя в клініці
  Скільки потрібно процедур
  Дякую

  • Доброго дня!
   Залишатися в стаціонарі обов’язково не менше ,ніж на 5-6 днів (вартість перебування в стаціонарі 1 ліжко-день = 130 грн. з обідами).
   Разом ці дві процедури робити не можна.
   Спочатку робиться ліпосакція живота, а через місяць бедер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: