Розщілина,Корекція залишкових деформацій після хейлоринопластики (“заяча губа”)

Розщілина,Корекція залишкових деформацій після хейлоринопластики (“заяча губа”)
Оцініть нас

Краса – поняття не тільки філософське але і біологічне, так як тільки правильне відновлення анатомії і функцій суміжних органів та тканин може забезпечити довершену форму.

Мистецтво хірурга, який відновлює обличчя після вродженої розщілини, неможливе без глибоких знань нормальної та патологічної анатомії, а також особливостей фізіології і росту уражених органів та тканин. Створення нормального зовнішнього вигляду у людини повинно передбачати відновлення різних функцій органів і рис обличчя, які визначають оптимальне здоров’я пацієнтів та їх соціальну реабілітацію.

 

У нашій клініці проблема вроджених розщілин губ, а також супутніх деформацій носа, спирається на великий досвід вчених багатьох країн, так як ця складна проблема являється загальнолюдською.

Реабілітація пацієнтів (з вродженими розщілинами обличчя та піднебіння) являє собою одну з найскладніших завдань естетичної хірургії. поняття які вжилися не в медичній термінології «заяча губа», «вовча паща» є глибоко образливими для пацієнтів і не повинні вживатись навіть не в медичній термінології. Доля багатьох пацієнтів складається драматично, при чому не тільки внаслідок тяжкості пороків, але і в результаті недосконалості початкових методів хірургічного лікування.

 

Залишкові, або вторинні операції на органах обличчя у молодих та дорослих це мистецтво доведення залишкових дефектів обличчя (губ, носа та піднебіння) до хорошого естетичного результату.

Мені випало велике щастя вчитися цій ділянці пластичної хірургії у професора Козіна І. А. у Науково-дослідному інституті косметології та інституті краси у Москві.

 

Як правило, формування тканин верхньої губи та особливо тканин носа закінчується приблизно у віці 18 років. Після досягнення цього віку доцільно проводити корегуючі операції на верхній губі, носі та носовій перетинці, як остаточне формування хорошого результату.

One Comment

  1. Шановний пане Геннадію, ціла наша родина дуже вдячна вам за допомогу з виправленям невеличкого дефекту губи у мого внука. Цілі шкільні роки він комплексував через свій недолік і от вже зараз в університеті має дівчину, яка знає, що в нього колись булла заяча губа, а тепер й сліду від неї не лишилось. Це – велике щастя для нас і нашого єдиного внука радіти знову життю на повну. Дуже вам вдячні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: