Формування губ

Можна сказати, що косметичне збільшення губ – процедура, що дозволяє жінці швидко, практично безболісно і безпечно отримати бажаний обсяг губ, додати їм більш витончену форму. Контурна пластика губ – процедура введення в шкіру губ ін’єкційних препаратів спеціальної дії. Ми пропонуємо своїм пацієнтам добре зарекомендували себе у світовій практиці, сертифіковані і безпечні препарати на основі гіалуронової кислоти або біополімеру. Ці препарати містять гіалуронову кислоту не тваринного походження, а це означає, що після ін’єкцій Ви не одержите ускладнень у виді реакції відторгнення, алергії. Препарат буде знаходитися точно в тому місці, куди проведена ін’єкція, і вона не зміститься, і не спотворить форму губ. Збільшення губ може бути ізольованим тільки для верхньої чи тільки для нижньої губи або може бути комплексним, коли здійснюється корекція обох губ.

Серед особливостей використання контурної пластики для збільшення губ варто відзначити, що після ін’єкції гіалуронова кислота а також біополімер притягає й утримує поруч із собою додаткову кількість вологи, що робить шкіру губ особливо привабливою, додає пікантний обсяг. Поступово препарати розсмоктуються, що дозволяє через визначений проміжок часу повторювати ін’єкції безпечно для Вашого здоров’я. Нетваринне походження цих препаратів дає гарантію, що вони не викликають в пацієнта реакцію відторгнення, алергію, дозволить губам зберегти максимальну природність. Процедура збільшення губ займає біля двадцяти – тридцяти хвилин. Масаж.

Якщо метою процедури є корекція форми губ, то філери вводяться по їхньому контуру. Результат процедури збільшення губ за допомогою філерів на основі даних препаратів зберігається на термін від півроку до восьми місяців (у залежності від уведеного препарату). Вибір препаратів, за допомогою якого проводиться збільшення губ, здійснюється косметологом виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

5 Comments

  1. Завжди думала, що накачані хімією губи перетворять мене на потвору, яких в інтернеті багато, але коли дізналася про можливість корекції за допомогою пересадки моєї власної жирової тканини, ставлення змінила і згодилась. Тепер маю приємні і симетричні губки без страху, що ця краса попливе. Велике спасибі справжнім фахівцям своєї справи!

  2. Дуже вдячна вам лікарю за довгоочікувану гармонію на обличчі, що запанувала на ньому після зустрічі з вами. Будьте певні, щоразу, коли я усміхаюся новими губами – ця усмішка також і ДЛЯ ВАС. Готова вас навіть розцілувати. До побачення і всього доброго вам!

  3. Велике вам дякую за те, що наново «намалювали» мені губи. Ви – майстер доробок за природою. Навіть ,якщо у когось надто широкий рот і дуже тонкі губи, знайте – Геннадій Маркович Каліка все виправить і наведе порядок на вашому лиці.

  4. З дитинства чула, що володарі тонких губів – скупі та черстві люди. Ніколи такою не була і не відчувала себе, але обличчя про це не знало – мабуть, через спадковість. Ми знаємося з Вами з останніх класів моєї школи і тепер моєму чоловікові завжди подобається чекати на черговий мій прихід від вас – з повними бажання поцілунків губами. Дуже вам дякуємо!

  5. Для жінки губи – надзвичайно важливий орган в її образі. А ви, докторе – незамінний майстер формування цього органу і мого образу. Дякую вам за роки знайомства – завдяки вам я маю неперевершений вигляд, а мої губи виглядають чуттєвими, ніжними і приваблюють чоловіків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: