Пластика чола

Операція доцільна при опущенні брів і нависанні повік, наявності зморшок на чолі і 
пластика чола
поздовжніх – на переніссі. Усе це помітно старить обличчя.
Мета операції – підтягнути шкіру чола вгору (разом з бровами) і підтягнути м’язи, від скорочення яких і утворюються зморшки. Операція виконується під загальним або під місцевим знеболенням. Найчастіше розрізи шкіри роблять на голові під волоссям, тому післяопераційні рубці майже непомітні (хіба що дуже рідке волосся). Тривалість операції – 1,5-2 год. Перебування у стаціонарі 3-7 днів.
Найбільше непокоять пацієнтів набряк шкіри чола і підшкірні крововиливи, які опускаються на ділянку очей, але поступово за 2-3 тижні зникають. Завжди відчувається зниження чутливості шкіри чола й голови (спереду від лінії швів), яка поступово за 3-5 місяців відновлюється.

Останніми роками для цієї операції дедалі частіше використовується ендоскопічна техніка, яка допомагає зменшити травматичність операції і приховати сліди від її виконання, але цим методом ліквідувати надлишки декомпенсованої шкіри неможливо.

One Comment

  1. Дорогий доктор Каліка, вам хтось казав, що ваша фамілія вам не підходить? Але ви не можете її міняти, бо вона вже точно відома усім, хто хоче повернути час назад. Хочу подякувати вас за підтяжку лоба – морщини вже не дивляться на мене з зеркала, а я не бачу слідів операції. Це точно найкраще визнання вашого вміння робити людей гарнішими та молодшими на вид. Дууууууууууууже дакую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: