Ліпофілінг

Ліпофілінг – методика корекції вікових змін обличчя і контурів тіла , суть якої полягає в трансплантації ( пересадці ) власної жирової тканини пацієнта з однієї зони в іншу.
Ліпофілінг лиця:

  • Усунення недостатності жирової тканини після перенесеної пластики повік
  • Усунення носогубних складок
  • Корекція вилиць
  • Корекція форми підборіддя
  • Моделювання контуру і розміру губ

Ліпофілінг відзначений як найменш травматичний спосіб корекції контурів тіла – власний жир сумісний з тканинами , не може викликати алергічних реакцій і інших ускладнень.
Процедура ліпофілінга не виключає підтяжку . Обидва методи індивідуальні для кожного пацієнта.
Коли немає необхідності робити пластичну корекцію на всій площі лиця , то оптимальним методом є ліпофілінг, за рахунок введення необхідної кількості жирової тканини можна додати об’єму окремим зонам лиця.
Показання
Існують наступні показання для проведення ліпофілінга :
• недостатній обсяг жирової тканини після перенесеної пластики повік;

• наявність глибоких носогубних складок, що виникають як результат вікових змін;

• наявність яскраво вираженої асиметрії та / або дефіциту об’єму губ та виличних областей;

• вікові зміни кісткових тканин нижньої третини обличчя (корекція форми підборіддя);

• травма обличчя;
• бажання сформувати правильний овал обличчя.

Результат ліпофілінга
Ліпофілінг повертає молодість лицю, при цьому не має ніяких вікових обмежень. І чоловікам , і жінкам можна робити ліпофілінг. Дана операція – це можливість забути про зморшки, позбавитися від носогубних зморшок , повернути лицю молодість , не вдаючись до синтетичних препаратів. Результат зберігається від 1,5 до 2 років.
Суть операції
Ліпофілінг лиця – це хірургічна процедура середньої складності. Для виконання операцій з корекції губ, корекції носогубних зморшок зазвичай робиться місцева анестезія, іноді операція виконується під загальним наркозом. Процедура ліпофілінга лиця починається після обробки операційного поля. Необхідна кількість жирової тканини через невеликі розрізи витягується з області талії, живота або інших зон за допомогою канюлі діаметром 3 мм, де у пацієнта є необхідна кількість жиру.

Ліпофілінг лиця виконується з використанням маленьких шприців з канюлею діаметром 1,5-2 мм.Завдяки заокругленому кінцю канюлі , при її русі не відбувається пошкодження нервів і великих кровоносних судин. Далі відбувається обробка та очищення жирової тканини від різних домішок за допомогою центрифуги, після чого жирову тканину тонкими шарами вводять в заздалегідь розмічені області.
По завершенні операції проколи заклеюють хірургічним пластиром. Потім пацієнтові необхідно кілька годин відпочинку. Час проведення процедури займає не більше однієї години. Ще однією перевагою ліпофілінга лиця є те, що немає необхідності в тривалому перебуванні в стаціонарі, пацієнт через два дні після операцій може відправлятися додому. Як і після любої пластичної операцій в перші дні можуть спостерігатися невеликі синці в області проколів і набряклість. Через 1-1,5 тижні можна оцінювати результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: