Пластика, корекція стегон і сідниць

Схуднення тягне за собою не тільки втрату зайвих кілограмів, а й залишковий  целюліт. Досвід показує, що місцева дія (масаж,іонізація, різні ін’єкції) не впливає на позбавлення застарілого, обширного чи чітко локалізованого целюліту (наприклад, у таких “зачарованих” місцях, як “галіфе”).

Дуже повні жінки, скинувши зайву вагу, стикаються ще з однією досить важливою проблемою -появою жирових складок на стегнах і сідницях унаслідок провисання шкіри, мацерація яких створює дискомфорт. Також до пацієнток можна віднести жінок “тендітних у верхній частині тулуба”, але з важкими стегнами і сідницями. Інші пацієнтки це жінки, старші 40 років, їхня шкіра на внутрішній поверхні стегон стала в’ялою і зі складками.

коррекция бедер

Оскільки операція триває довго (2,5-3 години), то вона проводиться тільки під загальною анестезією. Розташування розтинів залежить від локалізації дефекту. Якщо операція проводиться в ділянці “галіфе”, то шкірно-жировий шматок відсікається з зовнішньої частини стегна.

Післяопераційний шрам можна приховати трусиками. При корекції опущених сідниць розтин робиться по сідничній складці і надлишок тканини відсікається. З метою усунення складок на внутрішній поверхні стегна розтин роблять у паховій складці. В особливо складних випадках можна об’єднувати усі три види методик.

Як правило, пацієнтка перебуває в клініці не менше тижня. Шви знімають між 7 і 10 добою.

 

5 Comments

  1. Дякую вам за піднесений настрій і піднесені догори сіднички ,які й роблять мій настрій таким добрим. Ці кілька годин операції і 9 днів у лікарні були часом мого переродження завдяки вам з колегами. Я тепер собі ще більше подобаюся і не переживаю за те, як виглядаю ззаду та збоку. Словом – суцільна краса як не подивись, а ви – її співавтори. Будьте здорові і майте побільше вдячних пацієнтів!

  2. Дорогий лікарю, ви у своїй праці подібні до древніх скульпторів з Греції. Після операції на стегнах, відчуваю що подібна до тих статуй і ви виточили мені нові бедра – відсікши усе зайве. Дуже вдячна вам за це!

  3. Скільки себе пам’ятаю, мріяла мати правильну і акуратну попку ,яка би привертала увагу чоловіків і навіть жінок – так, щоб на вулиці повертались. Але проти генів та конституції організму не попреш і донедавна, мала там те, що мала. Фітнес, пілатес і йога поклали початок моїм пошукам ідеалу, а ваша клініка поставила фінальну крапку. Дуже Вам вдячна. Спорт теж нікому не раджу закидати, бо успіху можна досягти лише в поєднанні різних прийомів. З зайвою шкірою та целюлітом мають боротися професіонали.

  4. Дякую за нову попу. Подруги (всі з дітьми, як і я) казали, що після 30 я не буду мати знову свого «персика» як би не старалася. А я порадилася з фахівцями, начиталася в інтернеті, заплющила очі і наважилася. Правильна відкачка жиру і вправи дали результат. Кубики на животі напрацювала вже тільки сама. Тепер чоловіка підтягую, бо в нього тільки м’ячик, а не кубики. Дякую Вам!

  5. Мій живіт більше не вивалюється зі штанів та спідниці. Пару кілограмів пішли спати, а я – гуляти. Жартую. До зустрічі з вами я тільки в кіно бачила як лікарі роблять ліпосакцію і мені здавалося, що то точно не для мене. Доля рішила по іншому. Після сороківки жити жінці тоже хочеться красиво і ви вмієте відкрити друге дихання. Хай вас береже Бог. Дуже дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: