Корекція рубців

Рубці поділяються на:

Нормотрофічні утворюються як результат нормальної реакції організму на травму. З часом вони витончуються, набувають білого кольору, не завдають фізичних незручностей. Як правило, вони не потребують корекції. Винятком є випадки, коли необхідно естетично покращити зовнішній вигляд рубця, пришвидшити темпи нормалізації кольору та вирівнювання поверхні.

Корекція рубців

Атрофічні западають нижче рівня шкіри. Як правило, атрофічні рубці є наслідком травми чи запалення. В залежності від способу западання, атрофічні рубці поділяються на клиновидні, прямокутні, лінійні. Всі різновиди атрофічних рубців характеризуються дефектом сполучної тканини під рубцем, дефіцитом колагену та еластину, а також основних білків, що формують каркас шкіри. Саме це спричиняє типовий вигляд рубців.

Корекція рубців

Гіпертрофічні рубці, які наростають над поверхнею шкіри, проте не виходять за межі зони поранення. Виникають як наслідок після оперативних втручань та травм, які супроводжувались неадекватним запальним процесом, приєднанням вторинної інфекції, зниженням місцевого імунітету, ендокринних дисфункцій.

Корекція рубців

Келоїдні (патологічні) суттєво наростають над рівнем шкіри та перевищують межі первинної травми. Масивні рубці утворюються внаслідок розростання сполучної тканини на місці опіків, травм, запальних процесів та хірургічних операцій. Розрізняють активні келоїди (ті що ростуть) та неактивні (розмір яких стабільний) незалежно від давності рубця. Активний келоїд, розростаючись, супроводжується болем, свербінням, відчуттям заніміння, має колір червоного рубця, часто з синюватим відтінком. Неактивний келоїд не росте, не турбує, колір рубця рожевий або тілесний, максимально ідентичний кольору шкіри. Місця локалізації, як правило, це мочки вух, зони декольте та плечей.

Корекція рубців

Комплексна програма усунення рубців і келоїдів, що включає:

– хірургічне висічення рубця з накладенням косметичного шва;
– видалення рубця з пластикою прилеглими тканинами;
– моделювання запасу шкіри експандером з наступним заміщенням рубцевого дефекту;
– лазерну шліфовку (див. розділ ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА (ДЕРМООБРАЗІЯ))
– ін’єкції стероїдів в рубець;

19 Comments

 1. Мені 27 років і після операції на серце в мене утворився великий рубець в області декольте. Я довгий час була змушена вдягати одяг під шию не залежно від погоди. Але Геннадій Маркович просто з золотими руками! Дякую Вам, що виправили всі недоліки з яким я думала доведеться жити завжди.

 2. писля двох операций на животи залишився грубий червоний шрам.Звернулась у ликарню и мени його видалили пид мисцевим наркозом.Результатом дуже задоволена-зашили непомитним косметичним швом. В палати зи мною лежали жинки писля ризних операций-пидтяжка обличчя,корекция повик и вси залишались задоволени и вдячни Генадию Марковичу и Назару Романовичу.Дякую вам за вашу професийнисть,чуйнисть и уважнисть,з якою ви ставитесь до кожного пациента.

 3. Ви – наші рятівники. Сусідський пес покусав нашу маленьку донечку і ми боялися, що ті рубці не дадуть нам та їй спокою до кінця життя. Але ваше втручання все виправило і ми згадуємо про той випадок ,як про страшний сон. Дякуємо за наново подароване нормальне життя!

 4. После кесаревого остался заметный шрам и живот уже казался навсегда искаженным и далеким от прежнего вида. Подруга посоветовала ехать во Львов в больницу с историей и именитыми специалистами. Вопреки мужу решилась и не жалею: благоверный тоже прибалдел от эффекта. Вы обратили время вспять и вернули моему животу прежний облик. Я вам безмерно признательна!

 5. скажіть будь-ласка чимож видилати руці і ямки піся вітрянки і що потріно зробити і вартісь цих послуг

  • Доброго дня!
   Щоб сказати, потрібно оглянути рубці та ямки. Приходьте за адресою: м. Львів, просп. Чорновола, 1 в будь-яку п’ятницю о 10 год на консультацію. За додатковою інформацією звертайтесь Тел.: (098) 251-74-23, Тел.: (050) 672-31-10 – Геннадій Маркович

 6. Підскажіть будь ласка, через який час можна звернутись до вас шоб пройти процедуру,шраму лише 3 тижні…Чи це потрібно чекати до повного заживання?Наперед дякую за відповідь !

 7. Доброго дня.
  Мені 16 років. В дитинстві я перенесла операцію з видалення злоякісної пухлини в ділянці куприка. Шрам досить глибокий і не акуратний та я б хотіла його видалити. Скільки це буде коштувати та чи можна його вивести повністю і скільки часу це потребує?

 8. чи можна у вас позбутись після операційних рубців на руці зі сторони вен???? скільки це десь приблизно коштує якщо можна???? і скажіть будь ласка чи консультація у вас платна??????

  • Доброго дня!
   Все залежить від самого рубця. Без консультації точно сказати неможливо.
   Зверніться, будь ласка, за телефонами:(098) 251-74-23,(050) 672-31-10 (лікар Геннадій Маркович)
   або приїдьте за адресою:

   “Львівська Міська Косметологічна Лікарня“, м. Львів, просп. Чорновола, 1

 9. доброго дня чи у ваші клініці можна видалити рубеці на обличі у 5 річної дитини?нас покусав собака а шви на кладав лікар хірург який понятя немає як шити обличчя.були накладені грубі не акуратні шви

  • Доброго дня!
   Рубці видаляємо, але, в будь-якому випадку, треба треба приїхати на консультацію.

   “Львівська Міська Косметологічна Лікарня“
   м. Львів, просп. Чорновола, 1
   Тел.: (098) 251-74-23
   Тел.: (050) 672-31-10
   Геннадій Маркович

 10. Добрий вечір! Мене цікавить чи можливе видалення наскрізного рубця з обличчя за допомогою лазерної корекції?
  Або порадьте, буль ласка, яким способом це краще зробити і скільки приблизно буде коштувати. Рубець має приблизно 3 см в довжину.
  Наперед дякую!

 11. Доброго дня!
  Цікавить наступна інформація:
  – чи можна у Вашій клініці забрати слід (дірку) від пірсингу під нижньою губою?
  – якими методами це можна зробити, яка вартість процедури? Та яку кількість процедур потрібно пройти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: