Пластика, корекція молочних залоз (маммопластика)

Пластика, корекція молочних залоз (маммопластика)
4.5 (89.33%) 15

Проблема молочних залоз – це питання форми та об’єму. Після пологів і закінчення  Корекція молочних залозлактації, а також з віком молочні залози провисають (мастоптоз). Оскільки груди – предмет не лише естетичної гордості, але й обов’язковий атрибут сексуальності, жінка змушена шукати шляхи покрашення їх вигляду.

Спочатку зупинимося на стандарті поняття “естетична форма молочної залози“, що відповідає певному росту, вазі жінки. Зазвичай, сосок знаходиться приблизно на 17 см нижче ключиці або на 1-2 см вище перехідної складки під молочною залозою. Якщо сосок розміщений нижче даних величин, то спеціалісти говорять про мастоптоз (провисання молочних залоз).

Великі обвислі груди… Чи можна тут допомогти? Звичайно. Косметичний хірург не лише покращить форму грудей, але й за бажанням зменшить об’єм. До речі, зменшення об’єму – великих, гігантських молочних залоз є проблемою не лише косметичною, але й медичною. Жінки з такими грудьми сутуляться і зазнають великого навантаження на хребет. Виникає цілий симптомокомплекс із різноманітними скаргами (головний біль, оніміння і затерпання рук, утруднене дихання, тощо).

Ідея оперативної корекції полягає в створенні “внутрішнього бюстгальтера” для обвислої молочної залози.

Малотравматично комплекс “сосок – молочна залоза” переноситься на нове місце, підтягується шкіра, а в разі необхідності, зменшується об’єм залози.

Зустрічається й інша ситуація: “малі обвислі груди” після пологів, аплазія (недорозвинені молочні залози), асиметрія молочних залоз. На допомогу приходять спеціальні імплантанти (ендопротези), що являють собою капсулу, заповнену рідким силіконовим гелем, та своєю консистенцією нагадують справжні груди молодої жінки. Тришарова оболонка імплантанту перешкоджає виходу силікону в оточуючі тканини.

Розрізняють кулеподібні та краплеподібні ендопротези. Останні не лише збільшують об’єм залози, але й ліквідують її опущення. Імплантанти індивідуально замовляють для кожної пацієнтки після ретельного вимірювання грудної клітки, форми, об’єму молочних залоз. Естетичний результат – це повна відповідність ендопротезів діаметру грудної клітки, правильне місце розташування соска, гармонійне співвідношення з іншими розмірами тіла.

Виникає природне запитання – імплантанти і наступна вагітність. Сучасні ендопротези ніяк не впливають на стан молочних залоз. Більше того, їх контури настільки чіткі, що дозволяють проводити дослідження молочних залоз, не перешкоджаючи навіть рентгенодіагностиці. Тому жінкам із імплантантами дозволені і вагітність, і лактація. Але проблема виникає в іншому. При збільшенні молочних залоз у період годування виникає повторне розтягнення шкіри, а з часом і зміна об’єму залози. Передбачити, як поведуть себе груди, лише спираючись на досвід попередньої вагітності, досить важко. Тому в жінок з ендопротезами можуть з’являтися повторні деформації, що вимагають нового оперативного втручання.

А, втім, незалежно від вагітності корекція молочних залоз не дає пожиттєвих сталих результатів: по мірі природнього старіння може виникнути опущення грудей. Тому років через 10 -15 за бажанням пацієнтки може з’явитися необхідність в повторній корекції.

В цьому випадку хірург пропонує відновлюючу операцію: або заміну протезів на більш об’ємні, або “підтяжкугрудей без видалення протезів (мастопексію).

Імпланти фірми “Allergan”, США

17 Comments

 1. Дивно, чому закордоном люди платять шалені гроші за нові форми для своїх грудей. Якби в Голівуді знали про те, що і за які гроші роблять львівські фахівці, в їх зірок груди би виглядали натуральніше, а зайві кошти можна би було використати на фонди допомоги бідним в Африці, порятунок пушних звірів або боротьбу з глобальним потеплінням. Дякую вам за те, що вмієте надати природної форми і доопрацювати помилки природи!

 2. Завдяки операції у вас я знову можу з легкістю приміряти бюстгальтери в магазинах без ненависних співчутливих поглядів продавщиць. Воно того варте і ви мене, дякувати Богу, переконали. Результат вашої праці тепер з гордістю несу перед собою.

 3. Дуже вдячна вам за допомогу у моїй «парній» проблемній зоні? До уваги всіх читачів цих відгуків – саме в цій клініці повертають молодість молочним залозам. Перевірено на собі: у 40 років можна почуватися і виглядати на всі 25, якщо звернутися вчасно і до професіоналів

 4. Любі фахівці! Не уявляю, чому я так довго чекала на зустріч з вами – ви чудово дали раду моїй проблемі і надали колишню форму моїм грудям. Чоловік у захваті, а я щаслива. Величезне вам дякую від нашої родини.

 5. Скільки коштуватиме операція зі збільшення грудей + вартість імплантатів а також аналізів і решти до і післяопераційних маніпуляцій. Дякую.

  • Доброго дня!
   Зв’яжіться з лікарем та отримайте консультацію:
   Тел.: (098) 251-74-23, Тел.: (050) 672-31-10
   Геннадій Маркович

 6. Скільки часу, після операції по збільшенню грудей, потрібно провести в стаціонарі ?

 7. Скажіть будьласка, чи помітні рубці після операціі по збільшенню гудей і де вони розташовані? дякую.

  • Доброго дня!
   Рубці лишаються під молочними залозами в натуральній згордці. Через кілька місяців вони взагалі непомітні.

 8. Скільки коштуватиме операція зі збільшення грудей + вартість імплантатів а також аналізів і решти до і післяопераційних маніпуляцій. Дякую.

 9. Для цього потрібна очна консультація. Зателефонуйте лікарю за номер і він Вас проконсультує: (098) 251-74-23, (050) 672-31-10

 10. скажіть будь-ласка,чи можливе зменшення грудей,і підтяжка?скільки приблизно це коштуватиме?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: