Пластика грудей, корекція молочних залоз (маммопластика)

Проблема молочних залоз – це питання форми та об’єму. Після пологів і закінчення  Корекція молочних залозлактації, а також з віком молочні залози провисають (мастоптоз). Оскільки груди – предмет не лише естетичної гордості, але й обов’язковий атрибут сексуальності, жінка змушена шукати шляхи покрашення їх вигляду.

Спочатку зупинимося на стандарті поняття “естетична форма молочної залози“, що відповідає певному росту, вазі жінки. Зазвичай, сосок знаходиться приблизно на 17 см нижче ключиці або на 1-2 см вище перехідної складки під молочною залозою. Якщо сосок розміщений нижче даних величин, то спеціалісти говорять про мастоптоз (провисання молочних залоз).

Великі обвислі груди… Чи можна тут допомогти? Звичайно. Косметичний хірург не лише покращить форму грудей, але й за бажанням зменшить об’єм. До речі, зменшення об’єму – великих, гігантських молочних залоз є проблемою не лише косметичною, але й медичною. Жінки з такими грудьми сутуляться і зазнають великого навантаження на хребет. Виникає цілий симптомокомплекс із різноманітними скаргами (головний біль, оніміння і затерпання рук, утруднене дихання, тощо).

Ідея оперативної корекції полягає в створенні “внутрішнього бюстгальтера” для обвислої молочної залози.

Малотравматично комплекс “сосок – молочна залоза” переноситься на нове місце, підтягується шкіра, а в разі необхідності, зменшується об’єм залози.

Зустрічається й інша ситуація: “малі обвислі груди” після пологів, аплазія (недорозвинені молочні залози), асиметрія молочних залоз. На допомогу приходять спеціальні імплантанти (ендопротези), що являють собою капсулу, заповнену рідким силіконовим гелем, та своєю консистенцією нагадують справжні груди молодої жінки. Тришарова оболонка імплантанту перешкоджає виходу силікону в оточуючі тканини.

Розрізняють кулеподібні та краплеподібні ендопротези. Останні не лише збільшують об’єм залози, але й ліквідують її опущення. Імплантанти індивідуально замовляють для кожної пацієнтки після ретельного вимірювання грудної клітки, форми, об’єму молочних залоз. Естетичний результат – це повна відповідність ендопротезів діаметру грудної клітки, правильне місце розташування соска, гармонійне співвідношення з іншими розмірами тіла.

Виникає природне запитання – імплантанти і наступна вагітність. Сучасні ендопротези ніяк не впливають на стан молочних залоз. Більше того, їх контури настільки чіткі, що дозволяють проводити дослідження молочних залоз, не перешкоджаючи навіть рентгенодіагностиці. Тому жінкам із імплантантами дозволені і вагітність, і лактація. Але проблема виникає в іншому. При збільшенні молочних залоз у період годування виникає повторне розтягнення шкіри, а з часом і зміна об’єму залози. Передбачити, як поведуть себе груди, лише спираючись на досвід попередньої вагітності, досить важко. Тому в жінок з ендопротезами можуть з’являтися повторні деформації, що вимагають нового оперативного втручання.

А, втім, незалежно від вагітності корекція молочних залоз не дає пожиттєвих сталих результатів: по мірі природнього старіння може виникнути опущення грудей. Тому років через 10 -15 за бажанням пацієнтки може з’явитися необхідність в повторній корекції.

В цьому випадку хірург пропонує відновлюючу операцію: або заміну протезів на більш об’ємні, або “підтяжкугрудей без видалення протезів (мастопексію).

Імпланти фірми “Allergan”, США

Пластика грудей у Львові

Щороку рівень затребуваності та доступності пластичної хірургії зростає, адже жінки прагнуть виправити справжні та умовні недоліки власної зовнішності. Пластика грудей у Львові – зміна, корекція розміру та форми молочних залоз – серед найбільш популярних хірургічних операцій.

Імплантаційна маммопластика: показання та особливості процедури

Імплантаційна маммопластика – безпечний та прогнозований метод збільшення грудей. Силіконові імпланти нового покоління (круглі та анатомічні) міцні та захищені титановим шаром від розривів, вони без проблем приживаються та мають пожиттєву гарантію.

Серед плюсів імплантаційної маммопластики – швидке кардинальне покращення зовнішнього виду грудей, вирішення ряду естетичних проблем. Серед мінусів – необхідність ретельного вибору клініки, вартість оперативного втручання, можливість ускладнень. Проте, як правило, підвищення рівня життя пацієнтки після маммопластики переважує всі мінуси. Перед операцією здають аналізи крові, роблять тести на вагітність, флюорографію і ЕКГ. Також проводять дослідження і заміри грудей, визначають вид встановлюваних імплантів.

Пластика грудей у Львові проводиться за естетичними показаннями і вирішує наступні проблеми:

 • Вроджені маленькі груди.

 • Вроджена асиметрія молочних залоз.

 • Перенесена мастектомія з видаленням всієї молочної залози або її частини.

 • Віковий чи післяродовий птоз (обвисання) молочної залози.

Протипоказаннями до операції по збільшенню грудей:

 • Вік до 18 років.

 • Декомпенсований цукровий діабет.

 • Інфекційно-запальні захворювання шкіри в ділянці хірургічного впливу.

 • Новоутворення в грудях.

 • Період лактації.

При наявності обвисання молочних залоз груди збільшують тільки після їх підтягування.

Операцію виконують під загальною анестезією. Вона триває декілька годин та передбачає 3 етапи проведення:

 • Розтин тканин із формуванням порожнини для розміщення імпланту.

 • Установлення імпланту.

 • Зшивання розрізу.

Найбільш розповсюджений метод імплантації – через розрізи під грудями. Він дозволяє встановити імплант як під грудну залозу, так і глибше, під грудний м’яз, що необхідно у ряді випадків.

Больові відчуття після операції спостерігаються декілька днів, а під час реабілітації протягом місяця носять компресійну білизну. Грудні імпланти, як правило, включать у вартість пластичної операції. Використання сучасних імплантів та оптимальних технік їх встановлення дозволяє досягти максимально природного результату з практично непомітними шрамами.

У переліку можливих ускладнень:

 • Капсулярна контрактура (утворення рубцевої тканини навколо імпланту з його деформацією).

 • Тимчасове оніміння сосків як результат травмування нервової сітки.

 • Інфекційні ускладнення.

Коректувальна маммопластика: підтяжка, покращення форми, виправлення асиметрії

Серед затребуваних процедур маммопластики – покращення форми грудей, зменшення розмірів та корекція асиметрії молочних залоз.

Форму грудей після пологів чи вікових змін можна покращити мастопексією – підтяжкою, що крім естетичних, передбачає і медичні показання, такі як, наприклад, хронічних дерматит у підгрудній складці. Підтяжку грудей не виконують при високому ступені ожиріння, запланованій вагітності або мастопатії. В залежності від ступеню обвисання використовують різні методи мастопексії, часто її поєднують із встановленням імплантів.

 

Після реабілітаційного періоду (1-2 місяці) підвищується пружність грудей, вони набувають привабливої форми. Серед безперечних переваг операції – швидке повернення естетичного зовнішнього вигляду грудей, серед мінусів – необхідність відпрацювання постави та підтримки нормальної маси тіла, оскільки ожиріння та сутулість можуть викликати вторинне обвисання грудей.

Корекцію асиметрії молочних залоз, що може бути вродженою, або наслідком викривлення хребта, видалення пухлини, неправильного грудного вигодовування, гормональних порушень, призначають за естетичними показаннями. Протипоказання та реабілітація ті ж, що при підтяжці та збільшенні грудей. Серед мінусів методу – можливість повернення асиметрії при викривленні хребта та гормональних порушеннях.

Поряд із збільшенням, популярною є операція зменшення грудей. Недоліки великих грудей – навантаження на хребет, задишка, болі у шиї та грудях, зміщення осі тулуба, дерматити у підгрудній складці, тому показання до такої операції не лише естетичні, але і клінічні. Операцію виконують тільки через рік після припинення грудного вигодовування, а її результати і нову форму грудей можна оцінити лише через півроку. Серед переваг процедури – швидке зниження навантаження на хребет і всі життєво важливі системи організму. Серед мінусів – контроль за харчуванням, вагою, фізичною формою протягом всього життя.

Отже, маммопластика – це хірургічне втручання, що значно покращує якість життя у випадку виконання всіх рекомендації лікаря та підтримки психоемоційного фону. Вартість маммопластики залежить від типу корекції (збільшення, зменшення, підтяжка, зміна ореоли, корекція сосків), а також використовуваних матеріалів (імплантів). Рішення звернутися до пластичного хірурга має бути виваженим та узгодженим з медичними показаннями.

 

Як обрати клініку?

Інтер’єр медичного закладу – не показник якості проведення маммопластики. Варто звернути увагу на ліцензії, кваліфікацію та досвід лікарів, ознайомитись з відгуками пацієнтів.

Професійна естетична хірургія в Plastic Clinic – це найсучасніші методики, високоякісні імпланти з пожиттєвою гарантією, а головне – рівень пластичних хірургів, що провели десятки тисяч операцій та сформували школу української пластичної хірургії. Звертайтесь, з нами ви зрозумієте, що поняття «естетична форма грудей» – це об’єктивна реальність, яка досягається досвідом, індивідуальним підходом та новими безпечними методиками провідних фахівців пластичної хірургії.

 

17 Comments

 1. Дивно, чому закордоном люди платять шалені гроші за нові форми для своїх грудей. Якби в Голівуді знали про те, що і за які гроші роблять львівські фахівці, в їх зірок груди би виглядали натуральніше, а зайві кошти можна би було використати на фонди допомоги бідним в Африці, порятунок пушних звірів або боротьбу з глобальним потеплінням. Дякую вам за те, що вмієте надати природної форми і доопрацювати помилки природи!

 2. Завдяки операції у вас я знову можу з легкістю приміряти бюстгальтери в магазинах без ненависних співчутливих поглядів продавщиць. Воно того варте і ви мене, дякувати Богу, переконали. Результат вашої праці тепер з гордістю несу перед собою.

 3. Дуже вдячна вам за допомогу у моїй «парній» проблемній зоні? До уваги всіх читачів цих відгуків – саме в цій клініці повертають молодість молочним залозам. Перевірено на собі: у 40 років можна почуватися і виглядати на всі 25, якщо звернутися вчасно і до професіоналів

 4. Любі фахівці! Не уявляю, чому я так довго чекала на зустріч з вами – ви чудово дали раду моїй проблемі і надали колишню форму моїм грудям. Чоловік у захваті, а я щаслива. Величезне вам дякую від нашої родини.

 5. Скільки коштуватиме операція зі збільшення грудей + вартість імплантатів а також аналізів і решти до і післяопераційних маніпуляцій. Дякую.

  • Доброго дня!
   Зв’яжіться з лікарем та отримайте консультацію:
   Тел.: (098) 251-74-23, Тел.: (050) 672-31-10
   Геннадій Маркович

 6. Скільки часу, після операції по збільшенню грудей, потрібно провести в стаціонарі ?

 7. Скажіть будьласка, чи помітні рубці після операціі по збільшенню гудей і де вони розташовані? дякую.

  • Доброго дня!
   Рубці лишаються під молочними залозами в натуральній згордці. Через кілька місяців вони взагалі непомітні.

 8. Скільки коштуватиме операція зі збільшення грудей + вартість імплантатів а також аналізів і решти до і післяопераційних маніпуляцій. Дякую.

 9. Для цього потрібна очна консультація. Зателефонуйте лікарю за номер і він Вас проконсультує: (098) 251-74-23, (050) 672-31-10

 10. скажіть будь-ласка,чи можливе зменшення грудей,і підтяжка?скільки приблизно це коштуватиме?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: