Пластика, корекція живота (абдомінопластика)

Абдомінопластика – оперативне втручання з метою ліквідації надлишкової шкіри та підшкірножирової клітковини передньої черевної стінки. Як правило, ця естетична проблема виникає після перенесених родів, або різкого схуднення коли шкіра, підшкірножирова клітковина, та часом прямі м’язи передньої черевної стінки не можуть вернутися у нормальний, естетичний стан.

 

Крім того, надлишкова шкіра утворює складки у яких постійно пріє, особливо у літній період. Післяопераційний період пацієнтка знаходиться у стаціонарі протягом 7-8 днів. Після операції залишається рубець, який ховається під нижньою білизною. Півтора місяці після операції пацієнтка носить компресійну білизну.

4 Comments

  1. Хочу подякувати лікарю каліка генадію марковичу та савчину василю степановичуза чітко проведену операцію по корекції мого деформованого живота,я задоволена роботою лікарів а також усього медперсоналу хірургічного відділенняN4,щире вам спасибі ,я почуваюся вільною набагато спритнішою ікрасивою коли у дзеркалі бачу себе задоволення яке неможливо передати

  2. Мій живіт більше не вивалюється зі штанів та спідниці. Пару кілограмів пішли спати, а я – гуляти. Жартую. До зустрічі з вами я тільки в кіно бачила як лікарі роблять ліпосакцію і мені здавалося, що то точно не для мене. Доля рішила по іншому. Після сороківки жити жінці тоже хочеться красиво і ви вмієте відкрити друге дихання. Хай вас береже Бог. Дуже дякую.

  3. Як ви знаєте, ми з мамою завжди хотіли разом побувати на морі ,але вона постійно комплексувала через далеко не ідеальну для купальника фігуру. Навіть у закритому її непокоїла талія, що надто плавно переростала у такі ж целюлітні ноги. Тому завчасу – у жовтні ми походили по кількох клініках міста і вибрали вас. Ви не підкачали і за кілька сеансів все майстерно відкачали з всіх проблемних зон. Мамі в Чорногорії дуже сподобалося, а я вийшла файною доцею. Все – завдяки Вам. Будьте здорові і побільше вам грошовитих клієнтів з легкими до вирішення проблемами.

  4. Поспорил с одноклассниками на праздновании 30-летия выпуска что через год скину свой живот и буду на их фоне атлетом. Пыхтел добрых полгода: ходьба, бег, тренер, велотренажер и т.д. Кило 15 только сбросил. Руки, ноги и зад были уже так ничего, а вот пузо и бока держались. Спор не хотел проигрывать и решился на хирургическое вмешательство жироотсосного характера. Догадайтесь, выиграл ли я спор, и заметили ли все хоть намек на швы после уборки лишней кожи? Врачам с большой буквы большое спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: