Пластика, корекція живота (абдомінопластика)

Пластика, корекція живота (абдомінопластика)
Оцініть нас

Абдомінопластика – оперативне втручання з метою ліквідації надлишкової шкіри та підшкірножирової клітковини передньої черевної стінки. Як правило, ця естетична проблема виникає після перенесених родів, або різкого схуднення коли шкіра, підшкірножирова клітковина, та часом прямі м’язи передньої черевної стінки не можуть вернутися у нормальний, естетичний стан.

 

Крім того, надлишкова шкіра утворює складки у яких постійно пріє, особливо у літній період. Післяопераційний період пацієнтка знаходиться у стаціонарі протягом 7-8 днів. Після операції залишається рубець, який ховається під нижньою білизною. Півтора місяці після операції пацієнтка носить компресійну білизну.

2 Comments

  1. Мій живіт більше не вивалюється зі штанів та спідниці. Пару кілограмів пішли спати, а я – гуляти. Жартую. До зустрічі з вами я тільки в кіно бачила як лікарі роблять ліпосакцію і мені здавалося, що то точно не для мене. Доля рішила по іншому. Після сороківки жити жінці тоже хочеться красиво і ви вмієте відкрити друге дихання. Хай вас береже Бог. Дуже дякую.

  2. Поспорил с одноклассниками на праздновании 30-летия выпуска что через год скину свой живот и буду на их фоне атлетом. Пыхтел добрых полгода: ходьба, бег, тренер, велотренажер и т.д. Кило 15 только сбросил. Руки, ноги и зад были уже так ничего, а вот пузо и бока держались. Спор не хотел проигрывать и решился на хирургическое вмешательство жироотсосного характера. Догадайтесь, выиграл ли я спор, и заметили ли все хоть намек на швы после уборки лишней кожи? Врачам с большой буквы большое спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: