Пластика вух

Вуха бувають завеликі, до того ж, неоднакові з обох боків, тому ще в дитячому віці можуть стати причиною серйозної психічної травми через постійні насмішки.

Анатомічно вушні раковини в нормі мають завитки, а також протизавитки. Протизавитки мають верхні та нижні ніжки. Частіше зустрічаються недорозвиненність верхніх ніжок протизавитків що приводить до клаповухості.При цій патології має значення кут між вушною раковиною і головою який в нормі дорівнює 30 градусів.

Вушні раковини формуються до 5-ти років(приблизно) тому проводити дане втручання можна з 6-ти років при бажанні пацієнта. Операція виконується під місцевою анестезією, найчастіше з розтину по задній поверхні вушної раковини, тому рубець залишається непомітним.

Втручання на хрящі надають раковині правильної форми, яка фіксується спеціальними внутрішніми швами. Тривалість операції – 1-1,5 год.

Накладається захисна пов’язка, яку знімають наступного дня. Після операції протягом кількох днів бувають набряки і зміна кольору шкіри, які минають протягом 2-3 тижнів. Шви знімають на 7 добу. Операція практично не дає ускладнень і завжди поліпшує зовнішній вигляд.

12 Comments

 1. Хочу подякувати Генадію Марковичу, чудовий лікар, який дуже добре відноситься до своїх пацієнтів, а вушка в мене тепер прекрасні. Велике дякую вам за увагу і вашу працю


.

 2. Дорогий Генадій Маркович! Я робила у вас отопластику 17.08.2015р. і залишилася дуже задоволена. У Вас золоті руки, дай Бог вам здоров я , щастя , благополуччя. Ви настоящий чарівник .Я щаслива . Щерас дякую.

 3. Хочу подякувати Генадію Марковичу ,за те,що завдяки йому,позбулася комплексу!він чудовий лікар,який знає свою роботу і дуже добре відноситься до своїх пацієнтів,а вушка в мене тепер прекрасні!дякую вам Генадій Маркович!

 4. Ви – наш рятівник. Донька як на світ народилася після того, як ви повернули її вушкам попередній вигляд. Дякуємо за знижку на вашу роботу і за те, що пішли назустріч. А той негідник ,який зірвав з її вух подаровані бабцею сережки і пошкодив їх, хай не знає добра на жодному зі світів. Будьте здорові та щасливі – ви на це заслуговуєте!

 5. Донедавна мені доводилося постійно приховувати свої вуха від людського ока – здавалося лише вони псують мій вигляд. Бо і фігура, і обличчя завжди були об’єктом моєї уваги, а от на операцію з вухами не дозволяли йти батьки. Страшилки з телевізора та газет залишилися в минулому і я прийняла правильне рішення. Завдяки Вам, дорогий лікарю, я можу не ховати свою ложку дьогтю за волоссям чи хустиною. Бо її нема – лишився тільки мед. Дуже вам вдячна!

 6. Прийміть мою найщирішу подяку за виконану роботу. Власне, це не робота – а витвір мистецтва: так точно та швидко поправити ті мочки і довести мої вуха до омріяного ідеалу. Ви – справжній митець.

 7. У школі мене називали Чебурашкою чи чебурахою – і ви, докторе, знаєте чому так було. Тепер ніхто навіть не здогадається і все це завдяки вам. Дуже дякую за друге життя і акуратні вуха!

 8. Генадію Марковичу,ви втілили в життя мою мрію.Тепер я щасливий і почуваюсь впевнено!Велике дякую вам за увагу і вашу працю!

 9. Генадій Маркович ! У Вас золоті руки ,дякуючи вам Я позбавилась від свого комплексу. Результатом дуже задоволена. Дай вам Бог здоров я.

 10. Доброго дня! Хочу висловити слова подяки Генадію Марковічу, за його сумлінну роботу! Операцію на корекцію вушок робила 2 липня, вона, для мене, пройшла швидко та безболісно, а 6 липня вже була вдома.
  Пройшов місяць, результатом задоволена.
  Всього доброго, з повагою Наталя.

 11. Як довго триває і скільки коштує операція на клаповухі вушка, хлопчик, вік 9 років.

  • Доброго дня!
   Операція триває приблизно 1,5 год в залежності від побажань.
   Щоб детальніше сказати-звертайтесь до лікаря:
   Тел.: (098) 251-74-23
   Тел.: (050) 672-31-10
   Геннадій Маркович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: