Збільшення грудей

Збільшення грудей Львів

Операції по збільшенню об’єму грудей та корекції форми у Львові за доступними цінами

Прагнення жінок до краси як внутрішньої, так і зовнішньої – одна із детермінант прогресу у сфері пластичної хірургії. У центрі уваги оточуючих навіть на підсвідомому рівні завжди декілька понять, таких як форми, гармонія пропорцій. Та далеко не усім від природи пощастило мати ідеальну зовнішність. Вирішити наявні проблеми допоможуть професіонали в Центрі пластичної хірургії Львівської Міської Косметологічної Лікарні. Зокрема, у цьому закладі проводяться консультації та оперативні втручання з приводу корекції грудних залоз.

Безкоштовна консультація: (098) 251-74-23 Viber, (050) 672-31-10

Імпланти найвищої якості фірми “Allergan”, США

Процедура збільшення грудей та постопераційний період

Сама операція в основному триває декілька годин, але рідко перевищує чотирьох. Відразу побачити своє нове тіло бажають більшість пацієнток Центру, та корегування або збільшення грудей – це все ж операція. Існує так званий післяопераційний термін, коли пов’язки знімати не можна. Вони допомагають усунути набряки і захищають шви від попадання забруднення. Накласти їх мають одразу після операції. Ще добу пацієнт залишається у стаціонарі під наглядом мед. персоналу. Справа у тому, що операція проводиться під загальним наркозом, вихід з якого має бути контрольованим з боку лікарів, особливо при наявності підвищеного тиску та інших хвороб. Реабілітаційний період в залежності від складності оперативного втручання триває від місяця до півтора. За цей час зникають синці і почервоніння, а шви зникають самостійно.


Де провести збільшення грудей у Львові?

Центр пластичної хірургії Львівської Міської Косметологічної Лікарні, що знаходиться за адресою м. Львів, просп. Чорновола, 1, є одним з найсучасніших закладів, де застосовуються найновіші методи лікування. Високий рівень професіоналізму мед. персоналу та наявність передового обладнання, зручний стаціонар і справжня людяність зумовили попит на послуги Центру серед населення як самого Львова, так і усієї України і навіть громадян сусідніх країн. Сотні задоволених клієнтів, життя яких змінилося на краще, як і безліч відзнак та нагород лікарні, свідчать про безсумнівні успіхи в галузі косметичної хірургії.
Довірте своє здоров’я лікарям з багаторічним досвідом роботи саме по спеціалізації пластична хірургія, щоб бути впевненим в результаті і досягти справжньої досконалості!


Будемо раді бачити Вас у нас, Каліка Генадій Маркович!

*Попередній запис по тел. (098) 251-74-23

Збільшення грудей – Львів, хірург Каліка Генадій Маркович

Прагнення жінок до краси як внутрішньої, так і зовнішньої – одна із детермінант прогресу у сфері пластичної хірургії. У центрі уваги оточуючих навіть на підсвідомому рівні завжди декілька понять, таких як форми, гармонія пропорцій. Та далеко не усім від природи пощастило мати ідеальну зовнішність. Вирішити наявні проблеми допоможуть професіонали в Центрі пластичної хірургії Львівської Міської Косметологічної Лікарні. Зокрема, у цьому закладі проводяться консультації та оперативні втручання з приводу корекції грудних залоз.

Напрямки лікування

Існує декілька основних проблем, що заважають відчувати власну привабливість в цій області :

  • гіпоплазія;

  • постлактаційна деформація;

  • асиметрія;

  • відновлення після резекції молочної залози та ін.  

Згідно з кожним із дефектів пластичні хірурги виробили певну послідовність дій і методику для усунення відчуття дискомфорту пацієнта, підвищенню самооцінки через нівеляцію самої причини. Найбільш бажана для більшості пацієнтів вже декілька десятків років залишається мамопластика. Її ще називають аугментаційний метод втручання. Суть процедури в зміні форми і об’єму грудей з використанням ендопротезування силіконовими імплантантами.

Редукційна мамопластика спрямована на зменшення грудей в розмірі. Нею користуються в основному жінки від 40 років, коли під вагою пишного бюсту починає боліти хребет або навіть виявлені його викривлення. Обвисання ще й передумова виникнення розтяжок, що також турбує жінок різного віку. Та в деяких випадках цей процес можливо зупинити за допомогою мастопексії або так званого хірургічного ліфтингу. Процедура полягає у тому, що розмір не змінюється, але проводиться підтяжка шкіри і тканин невеличким розрізом навколо ореоли.

Етапи процесу

Зовнішні зміни, що передбачають хірургічне втручання, завжди мають відбуватися під наглядом спеціалістів, кваліфікація котрих задовольнить найвибагливіших клієнтів, тому що відповідає європейським стандартам. Тому вирішення таких проблем починається з консультації.

На цьому етапі варто звернути увагу не лише на наявність диплому мед. закладу у лікаря, а й на його ставлення до пацієнта. Справжній професіонал ніколи не буде підштовхувати потенційного пацієнта на кардинальні зміни, що суперечать закону пропорційності тіла людини, але, провівши огляд, зможе чітко сформулювати які саме недоліки слід усунути в першу чергу, а що є не настільки суттєвим. Наприклад, багато з тих, кому не пощастило лягти під ніж хірургів-мамологів при видаленні пухлин, страждають на наявність жирових мішечків під пахвами. Тож в цьому випадку слід провести не лише мамопластику, а й усунення зайвої тканини.

На консультації у Центрі пластичної хірургії Львівської Міської Косметологічної Лікарні жінка зможе оцінити не лише професійний підхід, а й побачити за допомогою спеціальної програми проекцію результату. Медичний персонал, як і сам лікар, звертає увагу на побажання пацієнта і робить усе належне для повного задоволення його потреб.

Якщо консенсус по методу втручання знайдено, залишається визначити форму і розмір молочних залоз. Лікар в подробицях розкаже де саме будуть робити надрізи і як швидко ці шви стануть не помітними. Використовується сучасний підхід, тому нитки саморозсмоктувані. Це усуває проблему із болісним зняттям швів в післяопераційний період. Далі хірург призначає дату операції. До цього дня пацієнт має дотримуватися певного режиму і здати основні види аналізів:

  • за два тижні до операції жінка має утриматися від паління, вживання алкоголю;

  • перейти на дієтичне харчування;

  • не приймати ліки, що розріджують кров;

  • аналізи крові, сечі та ін. зі списку, що видається на консультації.  

За один день до операції пацієнт має прибути у клініку і зробити мамограму. Цей знімок допоможе визначити наявність або відсутність новоутворень у молочних залозах, що є головними протипоказаннями до процедури. Також лікар має впевнитися у психічному здоров’ї пацієнта та ознайомитися с існуючими хронічними захворюваннями. Такий комплексний підхід, що здається дещо стомлюючим, обумовлений турботою про пацієнтів. Він гарантує відсутність непередбачених ситуацій як у процесі проведення операції, так і в післяопераційний період.