Відгуки

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Відмінити

Створити свій відгук

Середня оцінка:  
 83 відгуків

Геннадій Маркович хірург з золотими руками якому я дуже вдячна!
Дорогі жінки !Не вагайтесь ,хто виношує в собі думки про підтяжку лиця.
Виглядаю на 30 років молодша .Операція пройшла без жодних проблем(навіть без синьців ,які я очікувала )
Мій Whats App nr:+491781594324 ,відповім на запитання після 19.00.
Великй уклін вам Геннадій Маркович,
З повагою Ніна.

Яка ціна операції на виділення ямки на підборідді?

Професійна пластична хірургія

Хочу щиро подякувати лікарю ГЕНАДІЮ МАРКОВИЧУ та Савчину Василю Степановичу ,також медперсоналу усього хірургічного відділення, за операцію мого деформованого обвислого живота,велике вам спасибі,япочуваю себе набагато комфортніше,а у зеркалі бачу красиву фігуру про яку мріяла на протязі багатьох років

Мій хірург – Бог в своїй професії. Мені в лютому 60. Зайшла перекусити, чекаючи автобуса. Фантастика, як три з чотирьох хотіли мені сподобатись. Геннадій Маркович – Ви перший, Ви собі не знаєте ціни.
Хто хоче поговорити зі мною, мій номер – 89067683135, я відповім на всі питання. Якщо хтось хоче виглядати, як я, бути щасливим, подобатись собі, нехай звертається до Геннадія Марковича. Якщо невпевнений в собі, нехай дзвонить до мене – я не буду встидатися, я покажу його роботу через вайбер. Нехай всі бачать, тому що я щаслива! Я не встидаюся своїх років! Я щаслива, що бачу себе не на 10 – на 20 років молодшою.
Геннадій Маркович, великий уклін. Цілую, обнімаю.

Хочу висловити щиру подяку Генадію Марковичу і його команді за іхню нелегку працю і щире ніжне ставлення до людей.Ви просто чарівники я дуже задоволена своім обличчям.Ще раз вам дякую.

Щиро вдячний вам Генадію Марковичу за проведену операцію. Хочеться скласти вам надзвичайну подяку, й дуже багато хочеться сказати доброго про цього талановитого хірурга, але скажу лиш що ця людина справді гідна довіря.

Геннадий Маркович потрясающий хирург и очень приятный, внимательный человек! Великий мастер своего дела, настоящий профессионал, вольный художник! После аварии мой нос был расплюснут на пол лица, сейчас он на 90% приобрел свой прежний вид. Очень благодарен Геннадию Марковичу за его безупречную работу.

Геннадій Маркович хірург з золотими руками якому я дуже вдячна! В мене був великий рубець в області декольте який створював мені немалий дискомфорт в житті. Я дуже щаслива що знову можу вдягати те що мені подобається і спокійно вийти літом на пляж.

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу. Якби не ви і ваш професійний досвід, ми б не знали до кого ще звертатися. Те, як ви прооперували нашого сина, після стількох років його проблем з диханням – це просто порятунок для хлопця. Викривлена ще з дитинства у бійці перетинка заважала йому нормально дихати, а ви все виправили і він знову може забути про носову хустину, без якої боявся вийти з дому. Величезне вам дякуємо від цілої нашої сім»ї.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці. Після того візиту, я відчуваю себе зовсім іншою людиною. Вам вдалося ідеально втілити в життя мою давню мрію. Я ніколи не вірила, що природою дарована зовнішність не може бути вдосконалена. Лише шукала відповідного профілю, якості та досвіду фахівців. І знайшла у вашій особі. Ви ж надали моєму носу цілком нового вигляду – як скульптор прибрали зайве, щоб відкрити світу щось нове і гарне. Це було подібне до дива: швидко, професійно і витончено. Нині слідів не лишилося. Лише спогади і радість за зроблене. У травні буде моє весілля. Все – вчасно. Не перестану ніколи вам дякувати. Будьте здорові і далі даруйте людям радість своєю працею!

Сторінка 1 з 9:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
 • Ярослав (03.06.2019)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Всім доброго дня. Неміг не написати відгук про цього чудового лікаря в якого золоті руки.У мене була складна операція яку провів завідуючий віділення Каліка Генадій Маркович блискучий пластичний хірург , професіонал і просто чудова людина, раджу всім звертатися. А сама клініка мене дуже сильно вразила, прекрасний догляд і умови та доброзичливіть всього персоналу.
  Перейти на сторінку коментаря
  • admin (18.03.2019)
   Пластика носа (ринопластика)

   Доброго дня, Юлія! Вартість визначається індивідуально та залежить від багатьох факторів, зверніться, будь ласка, за консультацією по тел. (098) 251-74-23. Чи замовте безкоштовну консультацію через контактну форму, Вам перетелефоную та проконсультують, щодо вартості та процедури проведення операції. Дякуємо за звернення!
   Перейти на сторінку коментаря
 • Тетяна (21.02.2019)
  Пластика носа (ринопластика)

  https://plastic.lviv.ua/rynoplastyka/13-1.jpg. Яка ціна такої ринопластики приблизно?
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ксенія (20.02.2019)
  Пластика носа (ринопластика)

  Доброго дня) Цікавить ціна на ринопластику носа. Дякую
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталя (07.02.2019)
  Пластика, корекція живота (абдомінопластика)

  Хочу подякувати лікарю каліка генадію марковичу та савчину василю степановичуза чітко проведену операцію по корекції мого деформованого живота,я задоволена роботою лікарів а також усього медперсоналу хірургічного відділенняN4,щире вам спасибі ,я почуваюся вільною набагато спритнішою ікрасивою коли у дзеркалі бачу себе задоволення яке неможливо передати
  Перейти на сторінку коментаря
 • Юрій (29.01.2019)
  Пластика носа (ринопластика)

  Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки коштуватиме операція на випрямленння носа, він є кривий і одну сторону. Дякую
  Перейти на сторінку коментаря
 • Любов (13.12.2018)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Я дуже сильно вдячна Генадію Марковичу за те, що він дав мені можливість нарешті бачити себе такою, якою я себе уявляла на протязі всього життя. В мене були постійні комплекси, я не могла нічого змінити. Цей Хірург і Людина вирішив мою проблему. Його праця заслуговує поваги, я мовчу вже про тепле ставлення до своїх пацієнтів. Я зі спокійною душею йшла на операцію і ні секунди не жалію, що звернулася саме до нього!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • khalil imad (26.10.2018)
  Пластика вух

  Хочу подякувати Генадію Марковичу, чудовий лікар, який дуже добре відноситься до своїх пацієнтів, а вушка в мене тепер прекрасні. Велике дякую вам за увагу і вашу працю


.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Андрій (27.06.2018)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Щиро вдячний вам Генадію Марковичу за проведену операцію. Хочеться скласти вам надзвичайну подяку, й дуже багато хочеться сказати доброго про цього талановитого хірурга, але скажу лиш що ця людина справді гідна довіря.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталя (23.04.2018)
  Корекція рубців

  Мені 27 років і після операції на серце в мене утворився великий рубець в області декольте. Я довгий час була змушена вдягати одяг під шию не залежно від погоди. Але Геннадій Маркович просто з золотими руками! Дякую Вам, що виправили всі недоліки з яким я думала доведеться жити завжди.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Елена (21.03.2018)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Здравствуйте дорогой Геннадий Маркович.Пишет Вам старый пациент,Краковецкая Елена.Я очень рада за Вас что Вы дальше продолжаете оперировать.У меня к Вам просьба огромная в 2004 вы мне делали операцию ,по особым обстоятельствам результат вышел негативный.в мае меня будут оперировать мне необходимо знать опись что вы мне делали и что пошло не так.У меня ,,заячья губа и волчья пасть,,
  Перейти на сторінку коментаря
 • Рехман Л.Б. (02.04.2017)
  Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

  Шановний Геннадій Маркович ! Щиро дякую за вдало проведену операцію мого чоловіка Рехман І.П. по корекції лиця ми задоволені результатом дякуємо за професійність та уважність.Вдячні вам за все, успіхів вам у всіх починаннях.п.Люба.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Татьяна (27.02.2017)
  Львовская городская косметологическая больница: здесь дарят красоту и гармонию

  Я тоже одна из благодарных пациенток Геннадия Марковича. В 2002 году он делал мне операцию по , можно сказать, реконструкции брюшной стенки. Могу сказать что после этой операции улучшилось не только моё здоровье но и качество жизни. Прошло уже 15 лет и я снова хочу поблагодарить Вас, Геннадий Маркович, и пожелать Вам дальнейших успехов в работе и отличного здоровья
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ручка Руслана Романівна (10.01.2017)
  Контакти

  І зараз у 2016 році я вибрала,Вас Генадій Маркович , за Вашу високу кваліфікацію у пластичній хірургії! Я надзвичайно задоволена другою пластичною операцією:" кругова і дві блеферопластії + естетичний шов після 39р.апендициту!Я думаю що більше не буду звертатись але . якщо буде необхідність у пластиці я буду шукати тільки Генадія Марковича!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ручка Руслана Романівна (10.01.2017)
  Контакти

  Дорогий,Генадій Маркович,дякую Вам за Вашу професійність,відповідальність,за Вашу витончену,роботу і відважну працю!Ви мені зробили" Кругову підтяжку " і дві "Блеферопластії" в 2008р.Дякую Вам! У цьому році ( 2008 Ви,Генадій Маркович,мені зробили пластичну операцію на груди!Дякую Вам за велику професійність!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Марьяна (08.10.2016)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Моему мужу Генадий Маркович провел сложную операцию на груди. Я видела результаты похожих операций за рубежом и, честно говоря, не надеялась ни на что хорошее, потому как идеальных результатов не видела даже после американских операций. Знакомому делали такую же операцию в Молдове и это был ужас, который стоил в два с половиной раза дороже. И восстанавливался наш знакомый у нас на глазах больше месяца. Честно говоря, было страшновато, то необходимо. Мы решили, что раз уж за границей такое, то лучше уж у нас, хоть заплатим меньше. Результат же превзошел все ожидания! Волшебные руки, высокий профессионализм! Мы не могли даже мечтать о том, что получили! Нет таких слов, что бы высловить нашу благодарность. мы получили великолепный результат, а Генадий Маркович благодарных клиентов. Отныне всем своим друзьям знаю, кого смело могу порекомендовать! И не только друзьям.Спасибо вам огромное за вашу потрясающую работу!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Інна (21.07.2016)
  Пластика носа (ринопластика)

  Золоті руки у Геннадія Марковича,дуже вдячна за його роботу!Робила ринопластику.Залишилася задоволеною на 100%.Лікар професіонал!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • олена (14.03.2016)
  Контакти

  Шановний Генадій Маркович! щиро дякуємо Вам за вашу роботу Ми з моім чоловіком зробили в Вас кругові підтяжки обличчя ліпосакцію підборіддя виглядаємо зараз на 15 років молодже і дуже задоволені! Також подяка від нашоі мами - п Маріі ви ій робили кругову 10 років тому результат чудовий все тримаеться чудово! Подяка від нашоі сестри Галини та плимінниці Маріанні ви ім робили операціі по зміні носу Всі ми дуже задоволені і бажаємо Вам подальшоі творчоі практики! Всім радемо тільки Вас бо Ваш досвід роботи як хірурга-пластика то є дуже важливо!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталія (11.03.2016)
  Пластика вух

  Дорогий Генадій Маркович! Я робила у вас отопластику 17.08.2015р. і залишилася дуже задоволена. У Вас золоті руки, дай Бог вам здоров я , щастя , благополуччя. Ви настоящий чарівник .Я щаслива . Щерас дякую.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Яна (11.03.2016)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Геннадій Маркович - людина з великої букви, професіонал своєї справи! Дякую за гарний носик і красу, яку Ви мені подарували цієї весни!
  Перейти на сторінку коментаря
 • таня (18.02.2016)
  Корекція рубців

  писля двох операций на животи залишився грубий червоний шрам.Звернулась у ликарню и мени його видалили пид мисцевим наркозом.Результатом дуже задоволена-зашили непомитним косметичним швом. В палати зи мною лежали жинки писля ризних операций-пидтяжка обличчя,корекция повик и вси залишались задоволени и вдячни Генадию Марковичу и Назару Романовичу.Дякую вам за вашу професийнисть,чуйнисть и уважнисть,з якою ви ставитесь до кожного пациента.
  Перейти на сторінку коментаря
 • костя (12.02.2016)
  Львовская городская косметологическая больница: здесь дарят красоту и гармонию

  40 лет уж дарите Вы людям мечту Быть красивой, любимой,желанной Ваш удел-создавать красоту И творить чудеса, вопреки бесталанным. Умный, чуткий, доступный, простой Дай Вам бог ещё долго идти этой чудной дорогой Всем бестактным на зло оставайтесь собой Любимым будьте и хранимым богом
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ярина (07.02.2016)
  Пластика вух

  Хочу подякувати Генадію Марковичу ,за те,що завдяки йому,позбулася комплексу!він чудовий лікар,який знає свою роботу і дуже добре відноситься до своїх пацієнтів,а вушка в мене тепер прекрасні!дякую вам Генадій Маркович!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (18.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Дякую вам за піднесений настрій і піднесені догори сіднички ,які й роблять мій настрій таким добрим. Ці кілька годин операції і 9 днів у лікарні були часом мого переродження завдяки вам з колегами. Я тепер собі ще більше подобаюся і не переживаю за те, як виглядаю ззаду та збоку. Словом – суцільна краса як не подивись, а ви – її співавтори. Будьте здорові і майте побільше вдячних пацієнтів!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Світлана (18.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Дорогий лікарю, ви у своїй праці подібні до древніх скульпторів з Греції. Після операції на стегнах, відчуваю що подібна до тих статуй і ви виточили мені нові бедра – відсікши усе зайве. Дуже вдячна вам за це!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іванна (16.01.2016)
  Корекція рубців

  Ви – наші рятівники. Сусідський пес покусав нашу маленьку донечку і ми боялися, що ті рубці не дадуть нам та їй спокою до кінця життя. Але ваше втручання все виправило і ми згадуємо про той випадок ,як про страшний сон. Дякуємо за наново подароване нормальне життя!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оля (16.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Скільки себе пам’ятаю, мріяла мати правильну і акуратну попку ,яка би привертала увагу чоловіків і навіть жінок – так, щоб на вулиці повертались. Але проти генів та конституції організму не попреш і донедавна, мала там те, що мала. Фітнес, пілатес і йога поклали початок моїм пошукам ідеалу, а ваша клініка поставила фінальну крапку. Дуже Вам вдячна. Спорт теж нікому не раджу закидати, бо успіху можна досягти лише в поєднанні різних прийомів. З зайвою шкірою та целюлітом мають боротися професіонали.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Уляна (16.01.2016)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Докторе, ви – дуже добра і відкрита людина! Тільки ви змогли мене переконати, що підправити підборіддя у моєму віці можливо і потрібно, якщо я хочу краще виглядати. Все минуло швидко, гроші з мене ніхто не тягнув, а результат – на лиці! ДЯКУЮ ВАМ!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оля (16.01.2016)
  Формування губ

  Завжди думала, що накачані хімією губи перетворять мене на потвору, яких в інтернеті багато, але коли дізналася про можливість корекції за допомогою пересадки моєї власної жирової тканини, ставлення змінила і згодилась. Тепер маю приємні і симетричні губки без страху, що ця краса попливе. Велике спасибі справжнім фахівцям своєї справи!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (16.01.2016)
  Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

  Ніколи не думала, що сало на боках можна взяти і перекачати на під очі для видалення провисань шкіри. Боялася після описаної операції її, але пішла на неї – це ж моє власне сало, а не чуже – приживеться. І справді – проблем нема а вигляд гарний. Вдячна вам за все!
  Перейти на сторінку коментаря