Відгуки

Відгуки
5 (100%) 1
Залишити відгук
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Відмінити

Створити свій відгук

Середня оцінка:  
 80 відгуків

Мій хірург – Бог в своїй професії. Мені в лютому 60. Зайшла перекусити, чекаючи автобуса. Фантастика, як три з чотирьох хотіли мені сподобатись. Геннадій Маркович – Ви перший, Ви собі не знаєте ціни.
Хто хоче поговорити зі мною, мій номер – 89067683135, я відповім на всі питання. Якщо хтось хоче виглядати, як я, бути щасливим, подобатись собі, нехай звертається до Геннадія Марковича. Якщо невпевнений в собі, нехай дзвонить до мене – я не буду встидатися, я покажу його роботу через вайбер. Нехай всі бачать, тому що я щаслива! Я не встидаюся своїх років! Я щаслива, що бачу себе не на 10 – на 20 років молодшою.
Геннадій Маркович, великий уклін. Цілую, обнімаю.

Хочу висловити щиру подяку Генадію Марковичу і його команді за іхню нелегку працю і щире ніжне ставлення до людей.Ви просто чарівники я дуже задоволена своім обличчям.Ще раз вам дякую.

Щиро вдячний вам Генадію Марковичу за проведену операцію. Хочеться скласти вам надзвичайну подяку, й дуже багато хочеться сказати доброго про цього талановитого хірурга, але скажу лиш що ця людина справді гідна довіря.

Геннадий Маркович потрясающий хирург и очень приятный, внимательный человек! Великий мастер своего дела, настоящий профессионал, вольный художник! После аварии мой нос был расплюснут на пол лица, сейчас он на 90% приобрел свой прежний вид. Очень благодарен Геннадию Марковичу за его безупречную работу.

Геннадій Маркович хірург з золотими руками якому я дуже вдячна! В мене був великий рубець в області декольте який створював мені немалий дискомфорт в житті. Я дуже щаслива що знову можу вдягати те що мені подобається і спокійно вийти літом на пляж.

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу. Якби не ви і ваш професійний досвід, ми б не знали до кого ще звертатися. Те, як ви прооперували нашого сина, після стількох років його проблем з диханням – це просто порятунок для хлопця. Викривлена ще з дитинства у бійці перетинка заважала йому нормально дихати, а ви все виправили і він знову може забути про носову хустину, без якої боявся вийти з дому. Величезне вам дякуємо від цілої нашої сім»ї.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці. Після того візиту, я відчуваю себе зовсім іншою людиною. Вам вдалося ідеально втілити в життя мою давню мрію. Я ніколи не вірила, що природою дарована зовнішність не може бути вдосконалена. Лише шукала відповідного профілю, якості та досвіду фахівців. І знайшла у вашій особі. Ви ж надали моєму носу цілком нового вигляду – як скульптор прибрали зайве, щоб відкрити світу щось нове і гарне. Це було подібне до дива: швидко, професійно і витончено. Нині слідів не лишилося. Лише спогади і радість за зроблене. У травні буде моє весілля. Все – вчасно. Не перестану ніколи вам дякувати. Будьте здорові і далі даруйте людям радість своєю працею!

Огромное спасибо вам за вашу работу

Огромное спасибо вам за вашу работу. Вы даже не представляете, какая это радость – наслаждаться новым образом благодаря идеальной форме носа. Особенно – после многих лет неуверенности в себе ,сомнений и нереализованных возможностей. Слава Богу, я нашла вас и отважилась на операцию. Как вы и обещали, следов уже не осталось, а результат – выше всяких похвал. Практически все свои старые фото я уже вытерла или сожгла – как и мосты в прошлое. Будущее – намного приятнее благодаря моей новой внешности. Еще раз примите мою благодарность за все!

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу і повернення мене до нормального життя. Усім друзям і знайомим, які дізнаються про те, що я пережила, завжди розповідаю: якщо комусь не пощастило постраждати і зазнати видимих травм в аварії – не переймайтесь. У Львові є кому подбати про те щоби набуті рубці на обличчі з часом зникли. Мала такий досвід і можу з впевненістю про це казати, бо порізи склом отримала глибокі і дуже переживала про зовнішність після пережитого. Ви ж своїм професійним підходом прибрали глибокі сліди минулого жаху і разом з усіма ними випарувалися найнеприємніше спогади про пережите. Звісно, процедури тривали понад рік, але результат того вартий. Вибачте, що не додаю фото зразка «було - стало», але я не всім готова показувати публічно мене колишню і нинішню. Ви ж, шановні доктори, маєте ці фото і можете демонструвати свою вправність новим пацієнтам. Усім Вам і їхм бажаю здоров’я і швидкого психологічного одужаня після всіх несподіванок життя. Головне – все відпустити і довіритися найкращим фахівцям.

Дякую справжнім митцям чи магам

Дякую справжнім митцям чи магам, які вміють перетворити дівчину з милого звірятка на принцесу. Так, іноді бути маленьким «тушканчиком» чи «мишкою» - це класно, але коли тебе так починають називати у старших класах школи не тому, що ти сіра і пухнаста, а через форму вух – то не дуже приємно. Останні роки школи я думала якось добути і вже тоді щось собі думати. Ховала свої «локатори» під волоссям ,змінювала зачіски, але вони проглядали і крізь них. Але перед випускним не втрималася і поїхала з батьками до Львова – до Вашої лікарні. І ви мене не лише вилікували, а й змінили випускні альбоми цілому класу. Бо в усіх опинилося фото нової мене – такої, якою я вже хотіла запам’ятатися друзям і якою було не соромно вступати до інституту. Тут вже ніхто не називає мене жодною тваринкою зі смішними вухами. Ще раз дякую Вам за це!

Сторінка 1 з 8:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
 • khalil imad (26.10.2018)
  Пластика вух

  Хочу подякувати Генадію Марковичу, чудовий лікар, який дуже добре відноситься до своїх пацієнтів, а вушка в мене тепер прекрасні. Велике дякую вам за увагу і вашу працю


.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Андрій (27.06.2018)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Щиро вдячний вам Генадію Марковичу за проведену операцію. Хочеться скласти вам надзвичайну подяку, й дуже багато хочеться сказати доброго про цього талановитого хірурга, але скажу лиш що ця людина справді гідна довіря.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталя (23.04.2018)
  Корекція рубців

  Мені 27 років і після операції на серце в мене утворився великий рубець в області декольте. Я довгий час була змушена вдягати одяг під шию не залежно від погоди. Але Геннадій Маркович просто з золотими руками! Дякую Вам, що виправили всі недоліки з яким я думала доведеться жити завжди.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Елена (21.03.2018)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Здравствуйте дорогой Геннадий Маркович.Пишет Вам старый пациент,Краковецкая Елена.Я очень рада за Вас что Вы дальше продолжаете оперировать.У меня к Вам просьба огромная в 2004 вы мне делали операцию ,по особым обстоятельствам результат вышел негативный.в мае меня будут оперировать мне необходимо знать опись что вы мне делали и что пошло не так.У меня ,,заячья губа и волчья пасть,,
  Перейти на сторінку коментаря
 • Рехман Л.Б. (02.04.2017)
  Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

  Шановний Геннадій Маркович ! Щиро дякую за вдало проведену операцію мого чоловіка Рехман І.П. по корекції лиця ми задоволені результатом дякуємо за професійність та уважність.Вдячні вам за все, успіхів вам у всіх починаннях.п.Люба.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Татьяна (27.02.2017)
  Львовская городская косметологическая больница: здесь дарят красоту и гармонию

  Я тоже одна из благодарных пациенток Геннадия Марковича. В 2002 году он делал мне операцию по , можно сказать, реконструкции брюшной стенки. Могу сказать что после этой операции улучшилось не только моё здоровье но и качество жизни. Прошло уже 15 лет и я снова хочу поблагодарить Вас, Геннадий Маркович, и пожелать Вам дальнейших успехов в работе и отличного здоровья
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ручка Руслана Романівна (10.01.2017)
  Контакти

  І зараз у 2016 році я вибрала,Вас Генадій Маркович , за Вашу високу кваліфікацію у пластичній хірургії! Я надзвичайно задоволена другою пластичною операцією:" кругова і дві блеферопластії + естетичний шов після 39р.апендициту!Я думаю що більше не буду звертатись але . якщо буде необхідність у пластиці я буду шукати тільки Генадія Марковича!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ручка Руслана Романівна (10.01.2017)
  Контакти

  Дорогий,Генадій Маркович,дякую Вам за Вашу професійність,відповідальність,за Вашу витончену,роботу і відважну працю!Ви мені зробили" Кругову підтяжку " і дві "Блеферопластії" в 2008р.Дякую Вам! У цьому році ( 2008 Ви,Генадій Маркович,мені зробили пластичну операцію на груди!Дякую Вам за велику професійність!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Марьяна (08.10.2016)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Моему мужу Генадий Маркович провел сложную операцию на груди. Я видела результаты похожих операций за рубежом и, честно говоря, не надеялась ни на что хорошее, потому как идеальных результатов не видела даже после американских операций. Знакомому делали такую же операцию в Молдове и это был ужас, который стоил в два с половиной раза дороже. И восстанавливался наш знакомый у нас на глазах больше месяца. Честно говоря, было страшновато, то необходимо. Мы решили, что раз уж за границей такое, то лучше уж у нас, хоть заплатим меньше. Результат же превзошел все ожидания! Волшебные руки, высокий профессионализм! Мы не могли даже мечтать о том, что получили! Нет таких слов, что бы высловить нашу благодарность. мы получили великолепный результат, а Генадий Маркович благодарных клиентов. Отныне всем своим друзьям знаю, кого смело могу порекомендовать! И не только друзьям.Спасибо вам огромное за вашу потрясающую работу!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Інна (21.07.2016)
  Пластика носа (ринопластика)

  Золоті руки у Геннадія Марковича,дуже вдячна за його роботу!Робила ринопластику.Залишилася задоволеною на 100%.Лікар професіонал!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • олена (14.03.2016)
  Контакти

  Шановний Генадій Маркович! щиро дякуємо Вам за вашу роботу Ми з моім чоловіком зробили в Вас кругові підтяжки обличчя ліпосакцію підборіддя виглядаємо зараз на 15 років молодже і дуже задоволені! Також подяка від нашоі мами - п Маріі ви ій робили кругову 10 років тому результат чудовий все тримаеться чудово! Подяка від нашоі сестри Галини та плимінниці Маріанні ви ім робили операціі по зміні носу Всі ми дуже задоволені і бажаємо Вам подальшоі творчоі практики! Всім радемо тільки Вас бо Ваш досвід роботи як хірурга-пластика то є дуже важливо!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталія (11.03.2016)
  Пластика вух

  Дорогий Генадій Маркович! Я робила у вас отопластику 17.08.2015р. і залишилася дуже задоволена. У Вас золоті руки, дай Бог вам здоров я , щастя , благополуччя. Ви настоящий чарівник .Я щаслива . Щерас дякую.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Яна (11.03.2016)
  Лікар-хірург Каліка Геннадій Маркович

  Геннадій Маркович - людина з великої букви, професіонал своєї справи! Дякую за гарний носик і красу, яку Ви мені подарували цієї весни!
  Перейти на сторінку коментаря
 • таня (18.02.2016)
  Корекція рубців

  писля двох операций на животи залишився грубий червоний шрам.Звернулась у ликарню и мени його видалили пид мисцевим наркозом.Результатом дуже задоволена-зашили непомитним косметичним швом. В палати зи мною лежали жинки писля ризних операций-пидтяжка обличчя,корекция повик и вси залишались задоволени и вдячни Генадию Марковичу и Назару Романовичу.Дякую вам за вашу професийнисть,чуйнисть и уважнисть,з якою ви ставитесь до кожного пациента.
  Перейти на сторінку коментаря
 • костя (12.02.2016)
  Львовская городская косметологическая больница: здесь дарят красоту и гармонию

  40 лет уж дарите Вы людям мечту Быть красивой, любимой,желанной Ваш удел-создавать красоту И творить чудеса, вопреки бесталанным. Умный, чуткий, доступный, простой Дай Вам бог ещё долго идти этой чудной дорогой Всем бестактным на зло оставайтесь собой Любимым будьте и хранимым богом
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ярина (07.02.2016)
  Пластика вух

  Хочу подякувати Генадію Марковичу ,за те,що завдяки йому,позбулася комплексу!він чудовий лікар,який знає свою роботу і дуже добре відноситься до своїх пацієнтів,а вушка в мене тепер прекрасні!дякую вам Генадій Маркович!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (18.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Дякую вам за піднесений настрій і піднесені догори сіднички ,які й роблять мій настрій таким добрим. Ці кілька годин операції і 9 днів у лікарні були часом мого переродження завдяки вам з колегами. Я тепер собі ще більше подобаюся і не переживаю за те, як виглядаю ззаду та збоку. Словом – суцільна краса як не подивись, а ви – її співавтори. Будьте здорові і майте побільше вдячних пацієнтів!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Світлана (18.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Дорогий лікарю, ви у своїй праці подібні до древніх скульпторів з Греції. Після операції на стегнах, відчуваю що подібна до тих статуй і ви виточили мені нові бедра – відсікши усе зайве. Дуже вдячна вам за це!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іванна (16.01.2016)
  Корекція рубців

  Ви – наші рятівники. Сусідський пес покусав нашу маленьку донечку і ми боялися, що ті рубці не дадуть нам та їй спокою до кінця життя. Але ваше втручання все виправило і ми згадуємо про той випадок ,як про страшний сон. Дякуємо за наново подароване нормальне життя!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оля (16.01.2016)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Скільки себе пам’ятаю, мріяла мати правильну і акуратну попку ,яка би привертала увагу чоловіків і навіть жінок – так, щоб на вулиці повертались. Але проти генів та конституції організму не попреш і донедавна, мала там те, що мала. Фітнес, пілатес і йога поклали початок моїм пошукам ідеалу, а ваша клініка поставила фінальну крапку. Дуже Вам вдячна. Спорт теж нікому не раджу закидати, бо успіху можна досягти лише в поєднанні різних прийомів. З зайвою шкірою та целюлітом мають боротися професіонали.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Уляна (16.01.2016)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Докторе, ви – дуже добра і відкрита людина! Тільки ви змогли мене переконати, що підправити підборіддя у моєму віці можливо і потрібно, якщо я хочу краще виглядати. Все минуло швидко, гроші з мене ніхто не тягнув, а результат – на лиці! ДЯКУЮ ВАМ!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оля (16.01.2016)
  Формування губ

  Завжди думала, що накачані хімією губи перетворять мене на потвору, яких в інтернеті багато, але коли дізналася про можливість корекції за допомогою пересадки моєї власної жирової тканини, ставлення змінила і згодилась. Тепер маю приємні і симетричні губки без страху, що ця краса попливе. Велике спасибі справжнім фахівцям своєї справи!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (16.01.2016)
  Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

  Ніколи не думала, що сало на боках можна взяти і перекачати на під очі для видалення провисань шкіри. Боялася після описаної операції її, але пішла на неї – це ж моє власне сало, а не чуже – приживеться. І справді – проблем нема а вигляд гарний. Вдячна вам за все!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (14.01.2016)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Дуже вам дякую за корекцію мого лиця. Лише справжній майстер може використати жир людини з бедер для створення ідеального контуру очей. Все швидко зажило і мен дуже подобається така зміна прописки мого ж жиру – в беджах менше, а лице гарніше!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ярина (14.01.2016)
  Пластика грудей, корекція молочних залоз (маммопластика)

  Дивно, чому закордоном люди платять шалені гроші за нові форми для своїх грудей. Якби в Голівуді знали про те, що і за які гроші роблять львівські фахівці, в їх зірок груди би виглядали натуральніше, а зайві кошти можна би було використати на фонди допомоги бідним в Африці, порятунок пушних звірів або боротьбу з глобальним потеплінням. Дякую вам за те, що вмієте надати природної форми і доопрацювати помилки природи!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Олександра (14.01.2016)
  Пластика грудей, корекція молочних залоз (маммопластика)

  Завдяки операції у вас я знову можу з легкістю приміряти бюстгальтери в магазинах без ненависних співчутливих поглядів продавщиць. Воно того варте і ви мене, дякувати Богу, переконали. Результат вашої праці тепер з гордістю несу перед собою.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Женя (14.01.2016)
  Формування губ

  Дуже вдячна вам лікарю за довгоочікувану гармонію на обличчі, що запанувала на ньому після зустрічі з вами. Будьте певні, щоразу, коли я усміхаюся новими губами – ця усмішка також і ДЛЯ ВАС. Готова вас навіть розцілувати. До побачення і всього доброго вам!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Олена (13.01.2016)
  Пластика грудей, корекція молочних залоз (маммопластика)

  Дуже вдячна вам за допомогу у моїй «парній» проблемній зоні? До уваги всіх читачів цих відгуків – саме в цій клініці повертають молодість молочним залозам. Перевірено на собі: у 40 років можна почуватися і виглядати на всі 25, якщо звернутися вчасно і до професіоналів
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іванка (13.01.2016)
  Формування губ

  Велике вам дякую за те, що наново «намалювали» мені губи. Ви – майстер доробок за природою. Навіть ,якщо у когось надто широкий рот і дуже тонкі губи, знайте – Геннадій Маркович Каліка все виправить і наведе порядок на вашому лиці.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оля (12.01.2016)
  Пластика грудей, корекція молочних залоз (маммопластика)

  Любі фахівці! Не уявляю, чому я так довго чекала на зустріч з вами – ви чудово дали раду моїй проблемі і надали колишню форму моїм грудям. Чоловік у захваті, а я щаслива. Величезне вам дякую від нашої родини.
  Перейти на сторінку коментаря