Відгуки

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Відмінити

Створити свій відгук

Середня оцінка:  
 75 відгуків
Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу. Якби не ви і ваш професійний досвід, ми б не знали до кого ще звертатися. Те, як ви прооперували нашого сина, після стількох років його проблем з диханням – це просто порятунок для хлопця. Викривлена ще з дитинства у бійці перетинка заважала йому нормально дихати, а ви все виправили і він знову може забути про носову хустину, без якої боявся вийти з дому. Величезне вам дякуємо від цілої нашої сім»ї.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці. Після того візиту, я відчуваю себе зовсім іншою людиною. Вам вдалося ідеально втілити в життя мою давню мрію. Я ніколи не вірила, що природою дарована зовнішність не може бути вдосконалена. Лише шукала відповідного профілю, якості та досвіду фахівців. І знайшла у вашій особі. Ви ж надали моєму носу цілком нового вигляду – як скульптор прибрали зайве, щоб відкрити світу щось нове і гарне. Це було подібне до дива: швидко, професійно і витончено. Нині слідів не лишилося. Лише спогади і радість за зроблене. У травні буде моє весілля. Все – вчасно. Не перестану ніколи вам дякувати. Будьте здорові і далі даруйте людям радість своєю працею!

Огромное спасибо вам за вашу работу

Огромное спасибо вам за вашу работу. Вы даже не представляете, какая это радость – наслаждаться новым образом благодаря идеальной форме носа. Особенно – после многих лет неуверенности в себе ,сомнений и нереализованных возможностей. Слава Богу, я нашла вас и отважилась на операцию. Как вы и обещали, следов уже не осталось, а результат – выше всяких похвал. Практически все свои старые фото я уже вытерла или сожгла – как и мосты в прошлое. Будущее – намного приятнее благодаря моей новой внешности. Еще раз примите мою благодарность за все!

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу і повернення мене до нормального життя. Усім друзям і знайомим, які дізнаються про те, що я пережила, завжди розповідаю: якщо комусь не пощастило постраждати і зазнати видимих травм в аварії – не переймайтесь. У Львові є кому подбати про те щоби набуті рубці на обличчі з часом зникли. Мала такий досвід і можу з впевненістю про це казати, бо порізи склом отримала глибокі і дуже переживала про зовнішність після пережитого. Ви ж своїм професійним підходом прибрали глибокі сліди минулого жаху і разом з усіма ними випарувалися найнеприємніше спогади про пережите. Звісно, процедури тривали понад рік, але результат того вартий. Вибачте, що не додаю фото зразка «було - стало», але я не всім готова показувати публічно мене колишню і нинішню. Ви ж, шановні доктори, маєте ці фото і можете демонструвати свою вправність новим пацієнтам. Усім Вам і їхм бажаю здоров’я і швидкого психологічного одужаня після всіх несподіванок життя. Головне – все відпустити і довіритися найкращим фахівцям.

Дякую справжнім митцям чи магам

Дякую справжнім митцям чи магам, які вміють перетворити дівчину з милого звірятка на принцесу. Так, іноді бути маленьким «тушканчиком» чи «мишкою» - це класно, але коли тебе так починають називати у старших класах школи не тому, що ти сіра і пухнаста, а через форму вух – то не дуже приємно. Останні роки школи я думала якось добути і вже тоді щось собі думати. Ховала свої «локатори» під волоссям ,змінювала зачіски, але вони проглядали і крізь них. Але перед випускним не втрималася і поїхала з батьками до Львова – до Вашої лікарні. І ви мене не лише вилікували, а й змінили випускні альбоми цілому класу. Бо в усіх опинилося фото нової мене – такої, якою я вже хотіла запам’ятатися друзям і якою було не соромно вступати до інституту. Тут вже ніхто не називає мене жодною тваринкою зі смішними вухами. Ще раз дякую Вам за це!

Наталія, Михайло і молодята J Професійна пластична хірургія
Любі доктори, дякуємо вам цілою родиною

Любі доктори, дякуємо вам цілою родиною за пророблену роботу! Усі батьки, мабуть, знають, що то значить мати гарненьку дитину і радіти з того ,як вона росте і стає дорослою і гарною. Але іноді бувають ситуації, коли майбутнє лякає, бо малеча має проблеми з зовнішністю, яка не має прямої залежності від генетики чи інших факторів. Так, іноді люди з заячою губою стають міністрами і іншими відомими особистостями, але батькам від того не легше. Завжди і до останнього моменту турбує питання, до кого звернутися по допомогу, хто найкраще виправить помилку природи і сховає її сліди наймайстерніше? Нам дуже пощастило з Вами, що наш хлопчик потрапив до професіоналів і ми можемо нині побачити його вади лише на фото з далекого минулого. Нині він вже закінчив університет і переказує своє вітання Вам зі своєю нареченою. Цим усе сказано. ДЯКУЄМО!

Дуже вдячні клініці і професіоналам в її стінах за виконану роботу

Дуже вдячні клініці і професіоналам в її стінах за виконану роботу. До нашого приходу до Вас ми довго вагалися, чи варто післяопераційні рубці змінювати, чи досить дяки Богу за вдалу операцію і не треба нічого більше робити. Але донька почитала відгуки і знайшла знайомих ,які були у Вас з подібними проблемами, і ми наважилися. Всі процедури тривали не надто довго, але після загоєння результат був очевидний: шия, плече в районі ключиці вже не виглядали спотвореними рубцями після поранення. Велике спасибі за це справжнім фахівцям. Чекайте нас на шліфування цієї зони вже зовсім скоро.

Дорогий докторе! Дуже Вам дякуємо за допомогу.

Дорогий докторе! Дуже Вам дякуємо за допомогу. Ви чудово приховали сліди від жахливих рубців на руці моєї доньки. Вона їх терпіла кілька років – після травми, коли бите скло глибоко поранило її після падіння. Місцеві хірурги ,як могли, допомогли, втішаючи нас, що сухожилля не зачепило і тому все минулося. Але з точки зору краси все було не так безхмарно. Молодій дівчині не випадає мати такі широкі, довгі та випуклі на тлі шкіри сліди. І ви їх вправно підправили. Якщо порівнювати – то це небо і земля. Ще раз Вам велике спасибі від нас і нашої донечки. Дай вам Бог щастя!

ринопластика

Генадій Маркович провів мені операцію ринопластику носа.Не вдалося після операції залишились впадини з двох сторін з вічливого лікаря який обіцяв заповнити ці поржнини власним жиром. Лікар не хоче бачити мене відмовляється виправити свою помилку.Жоден пацієнт оплачує і не хоче переробляти операції бо це травмкє не лише душу а й тіло.Невже Вас цікавлять лише гроші можливо вашої кваліфікації не достатньо щоб оперувати. Розумію не вдалось але це не плаття еке можна викинути.

Шановний докторе! Дозвольте висловити вам свою повагу та подяку за роботу. Ваші руки – дуже вправні, бо їм немає рівних коли йдеться про операції навіть на такому витонченому рівні, як робота зі шкірою повік. Грижі, що ви їх видалили заважали мені жити і спокійно дивитися у дзеркало. Тепер я дивуюся, чому так чекала на похід до вас і не зробила операції раніше. Ви ж мене заспокоїли, а всі сліди вашої роботи дійсно зникли за лічені дні. Ніякого дискомфорту, ніяких ускладнень. Ще раз дякую!!!

Сторінка 1 з 8:
«
 
 
1
2
3
 
»