Відгуки

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Відмінити

Створити свій відгук

Середня оцінка:  
 75 відгуків
Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу

Не могли не подякувати тут за чудово виконану роботу. Якби не ви і ваш професійний досвід, ми б не знали до кого ще звертатися. Те, як ви прооперували нашого сина, після стількох років його проблем з диханням – це просто порятунок для хлопця. Викривлена ще з дитинства у бійці перетинка заважала йому нормально дихати, а ви все виправили і він знову може забути про носову хустину, без якої боявся вийти з дому. Величезне вам дякуємо від цілої нашої сім»ї.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці.

Ось уже 5 місяців минуло відтоді, як я була у вас востаннє у клініці. Після того візиту, я відчуваю себе зовсім іншою людиною. Вам вдалося ідеально втілити в життя мою давню мрію. Я ніколи не вірила, що природою дарована зовнішність не може бути вдосконалена. Лише шукала відповідного профілю, якості та досвіду фахівців. І знайшла у вашій особі. Ви ж надали моєму носу цілком нового вигляду – як скульптор прибрали зайве, щоб відкрити світу щось нове і гарне. Це було подібне до дива: швидко, професійно і витончено. Нині слідів не лишилося. Лише спогади і радість за зроблене. У травні буде моє весілля. Все – вчасно. Не перестану ніколи вам дякувати. Будьте здорові і далі даруйте людям радість своєю працею!

Огромное спасибо вам за вашу работу

Огромное спасибо вам за вашу работу. Вы даже не представляете, какая это радость – наслаждаться новым образом благодаря идеальной форме носа. Особенно – после многих лет неуверенности в себе ,сомнений и нереализованных возможностей. Слава Богу, я нашла вас и отважилась на операцию. Как вы и обещали, следов уже не осталось, а результат – выше всяких похвал. Практически все свои старые фото я уже вытерла или сожгла – как и мосты в прошлое. Будущее – намного приятнее благодаря моей новой внешности. Еще раз примите мою благодарность за все!

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу

Хочу висловити вам свою подяку за добру роботу і повернення мене до нормального життя. Усім друзям і знайомим, які дізнаються про те, що я пережила, завжди розповідаю: якщо комусь не пощастило постраждати і зазнати видимих травм в аварії – не переймайтесь. У Львові є кому подбати про те щоби набуті рубці на обличчі з часом зникли. Мала такий досвід і можу з впевненістю про це казати, бо порізи склом отримала глибокі і дуже переживала про зовнішність після пережитого. Ви ж своїм професійним підходом прибрали глибокі сліди минулого жаху і разом з усіма ними випарувалися найнеприємніше спогади про пережите. Звісно, процедури тривали понад рік, але результат того вартий. Вибачте, що не додаю фото зразка «було - стало», але я не всім готова показувати публічно мене колишню і нинішню. Ви ж, шановні доктори, маєте ці фото і можете демонструвати свою вправність новим пацієнтам. Усім Вам і їхм бажаю здоров’я і швидкого психологічного одужаня після всіх несподіванок життя. Головне – все відпустити і довіритися найкращим фахівцям.

Дякую справжнім митцям чи магам

Дякую справжнім митцям чи магам, які вміють перетворити дівчину з милого звірятка на принцесу. Так, іноді бути маленьким «тушканчиком» чи «мишкою» - це класно, але коли тебе так починають називати у старших класах школи не тому, що ти сіра і пухнаста, а через форму вух – то не дуже приємно. Останні роки школи я думала якось добути і вже тоді щось собі думати. Ховала свої «локатори» під волоссям ,змінювала зачіски, але вони проглядали і крізь них. Але перед випускним не втрималася і поїхала з батьками до Львова – до Вашої лікарні. І ви мене не лише вилікували, а й змінили випускні альбоми цілому класу. Бо в усіх опинилося фото нової мене – такої, якою я вже хотіла запам’ятатися друзям і якою було не соромно вступати до інституту. Тут вже ніхто не називає мене жодною тваринкою зі смішними вухами. Ще раз дякую Вам за це!

Наталія, Михайло і молодята J Професійна пластична хірургія
Любі доктори, дякуємо вам цілою родиною

Любі доктори, дякуємо вам цілою родиною за пророблену роботу! Усі батьки, мабуть, знають, що то значить мати гарненьку дитину і радіти з того ,як вона росте і стає дорослою і гарною. Але іноді бувають ситуації, коли майбутнє лякає, бо малеча має проблеми з зовнішністю, яка не має прямої залежності від генетики чи інших факторів. Так, іноді люди з заячою губою стають міністрами і іншими відомими особистостями, але батькам від того не легше. Завжди і до останнього моменту турбує питання, до кого звернутися по допомогу, хто найкраще виправить помилку природи і сховає її сліди наймайстерніше? Нам дуже пощастило з Вами, що наш хлопчик потрапив до професіоналів і ми можемо нині побачити його вади лише на фото з далекого минулого. Нині він вже закінчив університет і переказує своє вітання Вам зі своєю нареченою. Цим усе сказано. ДЯКУЄМО!

Дуже вдячні клініці і професіоналам в її стінах за виконану роботу

Дуже вдячні клініці і професіоналам в її стінах за виконану роботу. До нашого приходу до Вас ми довго вагалися, чи варто післяопераційні рубці змінювати, чи досить дяки Богу за вдалу операцію і не треба нічого більше робити. Але донька почитала відгуки і знайшла знайомих ,які були у Вас з подібними проблемами, і ми наважилися. Всі процедури тривали не надто довго, але після загоєння результат був очевидний: шия, плече в районі ключиці вже не виглядали спотвореними рубцями після поранення. Велике спасибі за це справжнім фахівцям. Чекайте нас на шліфування цієї зони вже зовсім скоро.

Дорогий докторе! Дуже Вам дякуємо за допомогу.

Дорогий докторе! Дуже Вам дякуємо за допомогу. Ви чудово приховали сліди від жахливих рубців на руці моєї доньки. Вона їх терпіла кілька років – після травми, коли бите скло глибоко поранило її після падіння. Місцеві хірурги ,як могли, допомогли, втішаючи нас, що сухожилля не зачепило і тому все минулося. Але з точки зору краси все було не так безхмарно. Молодій дівчині не випадає мати такі широкі, довгі та випуклі на тлі шкіри сліди. І ви їх вправно підправили. Якщо порівнювати – то це небо і земля. Ще раз Вам велике спасибі від нас і нашої донечки. Дай вам Бог щастя!

ринопластика

Генадій Маркович провів мені операцію ринопластику носа.Не вдалося після операції залишились впадини з двох сторін з вічливого лікаря який обіцяв заповнити ці поржнини власним жиром. Лікар не хоче бачити мене відмовляється виправити свою помилку.Жоден пацієнт оплачує і не хоче переробляти операції бо це травмкє не лише душу а й тіло.Невже Вас цікавлять лише гроші можливо вашої кваліфікації не достатньо щоб оперувати. Розумію не вдалось але це не плаття еке можна викинути.

Шановний докторе! Дозвольте висловити вам свою повагу та подяку за роботу. Ваші руки – дуже вправні, бо їм немає рівних коли йдеться про операції навіть на такому витонченому рівні, як робота зі шкірою повік. Грижі, що ви їх видалили заважали мені жити і спокійно дивитися у дзеркало. Тепер я дивуюся, чому так чекала на похід до вас і не зробила операції раніше. Ви ж мене заспокоїли, а всі сліди вашої роботи дійсно зникли за лічені дні. Ніякого дискомфорту, ніяких ускладнень. Ще раз дякую!!!

Сторінка 1 з 8:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
 • Христина (31.12.2015)
  Пластика верхніх і нижніх повік (Блефаропластика)

  Шановний Геннадію Марковичу, ви – мій лицар у боротьбі зі зморшками. Обличчя після відвідин вашої клініки стає гладеньким та приємним на дотик, а я переживаю черговий прилив сил та відчуттів молодості. Дякувати Богу волосся дозволяє спершу приховати всі сліди від операції ,а з часом і вони самі зникають – завдяки вашій майстерності та досвіду. Дякую і не перестану дякувати вам за те, що ви є.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Петро (31.12.2015)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Дякую вам, що підіграли мені у сюрпризі для жінки -вона після відрядження мене не впізнала. Десь щезли ті три підборідка, за які вона мене постійно лоскотала і сміялася, що то є нашийник, який вона вдягла мені з тещею своєю приготованою їжею. А я з вами оп, і зняв нашийник. Слідів вже не видно, а їжа в жінки далі смачна. Запрошуємо в гості!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Марія Іванівна (30.12.2015)
  Розщілина,Корекція залишкових деформацій після хейлоринопластики ("заяча губа")

  Шановний пане Геннадію, ціла наша родина дуже вдячна вам за допомогу з виправленям невеличкого дефекту губи у мого внука. Цілі шкільні роки він комплексував через свій недолік і от вже зараз в університеті має дівчину, яка знає, що в нього колись булла заяча губа, а тепер й сліду від неї не лишилось. Це – велике щастя для нас і нашого єдиного внука радіти знову життю на повну. Дуже вам вдячні!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Ірина (30.12.2015)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Дорогий докторе, дякую вам за нові щоки. Точніше, не нові – вони далі ті самі і мої, але виглядають по-новому. Свіжо, молодо і пружно – чоловік сказав, що за відчуттями він цілує мене в щоку, як у молодості. Ми обидвоє вдячні вам за цю мандрівку в часі – ви чарівник!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Людмила (30.12.2015)
  Пластика вух

  Ви – наш рятівник. Донька як на світ народилася після того, як ви повернули її вушкам попередній вигляд. Дякуємо за знижку на вашу роботу і за те, що пішли назустріч. А той негідник ,який зірвав з її вух подаровані бабцею сережки і пошкодив їх, хай не знає добра на жодному зі світів. Будьте здорові та щасливі – ви на це заслуговуєте!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іра (28.12.2015)
  Пластика вух

  Донедавна мені доводилося постійно приховувати свої вуха від людського ока – здавалося лише вони псують мій вигляд. Бо і фігура, і обличчя завжди були об’єктом моєї уваги, а от на операцію з вухами не дозволяли йти батьки. Страшилки з телевізора та газет залишилися в минулому і я прийняла правильне рішення. Завдяки Вам, дорогий лікарю, я можу не ховати свою ложку дьогтю за волоссям чи хустиною. Бо її нема – лишився тільки мед. Дуже вам вдячна!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Тетяна (24.12.2015)
  Пластика вух

  Прийміть мою найщирішу подяку за виконану роботу. Власне, це не робота – а витвір мистецтва: так точно та швидко поправити ті мочки і довести мої вуха до омріяного ідеалу. Ви – справжній митець.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Галина (22.12.2015)
  Ліпосакція окремих ділянок тіла

  мені 27.Робила ліпомакцію живота та боків у доктора Каліки Генадія Марковича.8 років тому родила дитину і ніяк не могла за весь час позбутися свого живота щоб я тільки не робила.Лікар допоміг мені в цьому-в мене такоі таліі не було навіть в 15років,можна сказати ідеальноі.Я задоволена не те слово.Доктор від Бога..дякую йому за все.Рекомендую!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Саша (11.12.2015)
  Пластика вух

  У школі мене називали Чебурашкою чи чебурахою – і ви, докторе, знаєте чому так було. Тепер ніхто навіть не здогадається і все це завдяки вам. Дуже дякую за друге життя і акуратні вуха!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Катерина (07.12.2015)
  Пластика обличчя та шиї (кругова пластика, facelift)

  Морщины вокруг глаз и мешочки под ними ваши заклятые враги но шансов на реванш у них точно нет. Если и появятся со временем, вы их опять сокрушите верной рукой. Премного вам благодарна за уверенный и чистый взгляд в будущее.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іра (16.11.2015)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Дякую за нову попу. Подруги (всі з дітьми, як і я) казали, що після 30 я не буду мати знову свого «персика» як би не старалася. А я порадилася з фахівцями, начиталася в інтернеті, заплющила очі і наважилася. Правильна відкачка жиру і вправи дали результат. Кубики на животі напрацювала вже тільки сама. Тепер чоловіка підтягую, бо в нього тільки м’ячик, а не кубики. Дякую Вам!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іванка (13.11.2015)
  Пластика, корекція живота (абдомінопластика)

  Мій живіт більше не вивалюється зі штанів та спідниці. Пару кілограмів пішли спати, а я – гуляти. Жартую. До зустрічі з вами я тільки в кіно бачила як лікарі роблять ліпосакцію і мені здавалося, що то точно не для мене. Доля рішила по іншому. Після сороківки жити жінці тоже хочеться красиво і ви вмієте відкрити друге дихання. Хай вас береже Бог. Дуже дякую.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Христина (09.11.2015)
  Пластика, корекція стегон і сідниць

  Мій живіт більше не вивалюється зі штанів та спідниці. Пару кілограмів пішли спати, а я – гуляти. Жартую. До зустрічі з вами я тільки в кіно бачила як лікарі роблять ліпосакцію і мені здавалося, що то точно не для мене. Доля рішила по іншому. Після сороківки жити жінці тоже хочеться красиво і ви вмієте відкрити друге дихання. Хай вас береже Бог. Дуже дякую.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Олег (23.10.2015)
  Пластика, корекція живота (абдомінопластика)

  Поспорил с одноклассниками на праздновании 30-летия выпуска что через год скину свой живот и буду на их фоне атлетом. Пыхтел добрых полгода: ходьба, бег, тренер, велотренажер и т.д. Кило 15 только сбросил. Руки, ноги и зад были уже так ничего, а вот пузо и бока держались. Спор не хотел проигрывать и решился на хирургическое вмешательство жироотсосного характера. Догадайтесь, выиграл ли я спор, и заметили ли все хоть намек на швы после уборки лишней кожи? Врачам с большой буквы большое спасибо!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталя (22.10.2015)
  Лікар-хірург

  Дякуємо вам за порятунок нашого сина від жахливих слідів від опуку карбідом на стегні. Малий поклав «камінець» в кишеню на прогулянці, бігав і спіднів, а ввечері ми жахнулися. Дитина поскаржилася на зуд ,а нас налякала його причина. Але ви пропалену шкіру повернули до нормального стану і з кожним літом різниця з рештою тіла явно згладжуватиметься – як ви і попередили. Дякуємо вам за фаховість і позачерговість операції для дитини!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Богдан (21.10.2015)
  Пластика вух

  Генадію Марковичу,ви втілили в життя мою мрію.Тепер я щасливий і почуваюсь впевнено!Велике дякую вам за увагу і вашу працю!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Павло (20.10.2015)
  Ліпосакція окремих ділянок тіла

  Коли я був в університеті, батьки змусили мене видалити родинку на виску – їм щось знайомі нарозказували про небезпеки її переродження і так далі. Лишився слід. Дівчині моїй він не сподобався – сказала, таке враження, що я невдало пробував застрелитися, а череп був заміцним для кулі… Договорилася до спільного походу у вашу лікарню і операції. Тепер все гладко і «суїцидальних» асоціацій з моєю головою у нас точно нема ? Дякуємо вам і вашим вмілим рукам!!!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Марта (16.10.2015)
  Корекція рубців

  После кесаревого остался заметный шрам и живот уже казался навсегда искаженным и далеким от прежнего вида. Подруга посоветовала ехать во Львов в больницу с историей и именитыми специалистами. Вопреки мужу решилась и не жалею: благоверный тоже прибалдел от эффекта. Вы обратили время вспять и вернули моему животу прежний облик. Я вам безмерно признательна!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Марта (22.09.2015)
  Пластика носа (ринопластика)

  Я дуже задоволена результатом Генадія Марковича, тепер в мене гарний, акуратний носик......Дякую, Генадій Маркович
  Перейти на сторінку коментаря
 • Наталія (23.08.2015)
  Пластика вух

  Генадій Маркович ! У Вас золоті руки ,дякуючи вам Я позбавилась від свого комплексу. Результатом дуже задоволена. Дай вам Бог здоров я.
  Перейти на сторінку коментаря
 • ТАТЬЯНА (04.02.2015)
  Контакти

  Геннадий Маркович, доброго времени суток Вам! Вы замечательный, от Бога врач! Много лет назад вы сделали мне блефаропластику век, за что я Вам благодарна была все эти годы. Сейчас я задумываюсь о круговой подтяжке лица (мне 53)... можно ли попасть к вам на прием и как узнать о расходах которые предполагает процедура...... с уважением Татьяна
  Перейти на сторінку коментаря
 • Жанна (24.01.2015)
  Головна

  Користуюсь послугами пластичноі хирургіі багато років. Зробила кругову обличча, підтяжку чола, блефаропластику, підтяжку грудей після годування дитини, та живота. Задоволена своєю зовнішністю, завдяки таланту Генадія Марковича! Підтримую попередні вислови про те, що він ЛІКАР ВІД БОГА. Його талант повертає людям красу, самовпевненість, підвищує самооцінку, та допомогає змінити життя на краще! Щиро дякую Вам,Генадію Марковичу!
  Перейти на сторінку коментаря
 • ДЬЯКОНУ ОЛЕНА (22.01.2015)
  Головна

  Доброго дня,Генадію Марковичу!Звати мене Олена,я з Миколаева.Ви робили мені вуха в день СВЯТОГО МИКОЛАЯ!На першій перев;язці я плакала від ЩАСТЯ!Мати вуха такі як у всіх,була моя мрія з дитинства,а здійснили її ВИ!!!!! ЛІКАР від БОГА!!!!Теперішній стан мого щастя неможливо передати словами.Дай ВАМ БОГ міцного здоров,я ще багато-багато років.Я рекомендую ВАС усьому СВІТОВІ,таких лікарів як ВИ,дуже мало,тож нехай про ВАС знають усі!
  Перейти на сторінку коментаря
 • Володимир (15.01.2015)
  Лікар-хірург

  В далекому 1994 році (після ДУЖЕ важкого ДТП на мотоциклі) , Генадій Маркович, робив мені дві операції на обличчі і зробив його практично ,як до аварії. Дякую Вам.
  Перейти на сторінку коментаря
 • Оксана (24.11.2014)
  Лікар-хірург

  Висловлюю велику подяку за результат,який я бачу кожного разу у дзеркалі,у мене була складна операція,проводив завідуючий віділення Каліка Генадій Маркович блискучий пластичний херург , професіонал і просто приємна людина до якого звертаються з столиці і інших міст Впевнено раджу всім звертатися! Надаєця високий професіоналізм доступна ціна,прикрасний догляд і умови та доброзичливіть всього персоналу.
  Перейти на сторінку коментаря
 • наталя (01.08.2014)
  Пластика вух

  Доброго дня! Хочу висловити слова подяки Генадію Марковічу, за його сумлінну роботу! Операцію на корекцію вушок робила 2 липня, вона, для мене, пройшла швидко та безболісно, а 6 липня вже була вдома. Пройшов місяць, результатом задоволена. Всього доброго, з повагою Наталя.
  Перейти на сторінку коментаря
 • іра (25.07.2014)
  Контакти

  доброго дня, чи проводяться у вас операції з круропластики?
  Перейти на сторінку коментаря
 • Іванна (08.07.2014)
  Головна

  Доброго дня. Чи можна дізнатися ціну отопластики вух?
  Перейти на сторінку коментаря
 • Коля (01.12.2013)
  Лікар-хірург

  Доброго дня... Мені 20 років , як на мій погляд в мене за дуже великі губи ( як для пацана ) Мене вони бісять... Питання ви мені їх зменшите ?
  Перейти на сторінку коментаря
 • Olga (01.12.2013)
  Пластика, корекція молочних залоз (маммопластика)

  Скільки коштуватиме операція зі збільшення грудей + вартість імплантатів а також аналізів і решти до і післяопераційних маніпуляцій. Дякую.
  Перейти на сторінку коментаря